Ne taip seniai kandžiu lankstinuku konkurentams „Acer“ bandę įgelti ASUS panašiu stiliumi užsipuolė ir bendrovė „Gigabyte“.

Techninės įrangos tinklalapiams išsiuntinėtas iliustruotas el. pašto laiškas, informuojantis, kaip neracionaliai „Gigabyte“ naudoja varį. Laiške klausiama, kodėl dabar, kai vario paklausa auga + o jis juk yra gamtinis resursas, kai kurie gamintojai persistengia naudodami varį be priežasties.

Toliau tęsiama dar drąsesniu tonu: „Aš (neįvardijama, kas pirmu asmeniu visgi kalba) nekalbu apie niekam nereikalingus karščio vamzdžius, kurių daugeliui pirkėjų nė nereikia. Kalba eina apie „Gigabyte 2 oz Copper PCM“. „Gigabyte“ naudoja daugiau vario siekdami sumažinti pagrindinės plokštės kaitimą ir paskirstyti šilumą po visą jos plotą“.

Žinoma, čia pat parodyta, kad „ASRock P45“ pagrindinei tokios problemos nebūdingos, ji ne va mažiau kaista ir tuo pat metu joje naudojama mažiau vario. Čia pat pridėtos ir iliustracijos. Kaip žinia, „ASRock“ yra antrinis ASUS prekės ženklas, orientuotas į ekonominės klasės kompiuterių rinką.