Be anksčiau vienaip ar kitaip ganduose minėtų naujovių, „Apple“ pristatė ir kai ką visiškai netikėto – „Time Capsule“ pavadintą atsarginių kopijų įrenginį.

Tai tarsi kietasis diskas su bevielio tinklo moduliu. Įrenginys gali stovėti praktiškai bet kuriame biuro ar namų kampe ir, tinkamai suderinus nustatymus, automatiškai daryti svarbių duomenų kopijas iš visų pasiekiamų „Apple“ kompiuterių. Kompanijos vadovo Steve Jobs teigimu, šis daikčiukas turėtų papildyti praplėstas atsarginių kopijų darymo galimybes, kurias pasaulis išvydo sulig „OS X“ pasirodymu.

Bus galimos dvi „Time Capsule“ talpos – 500 GB arba 1 TB. Nors skaičiai ir įspūdingi, jie nėra tokie jau ir dideli jei kalba eina ne apie vieno, o, tarkime, trijų kompiuterių duomenų saugojimą. O maksimalus sistemų, su kuriomis „Time Capsule“ kiekis gali dirbti kiekis siekia net 50… Prireikus įrenginys gali dirbti ir kaip paprastas 802.11n tinklo prieigos taškas (access point). Yra ir vienas USB 2.0 lizdas, laidinio tinklo jungtis.

Prekyboje „Time Capsule“ turi pasirodyti jau vasarį, numatoma kaina JAV rinkai – 299 doleriai už 500 GB talpos modelį ir 499 doleriai už 1 TB talpos versiją.