„Apple“ rado įdomų būdą užkariauti jautrių amerikiečių širdims – kompanija ėmėsi „nusivylimų kompensavimo“ politikos, kuri pritraukia jos pusėn tūkstančius pirkėjų.

Kuomet buvo pranešta apie „iPhone“ kainos mažinimą, netrūko jankių, kurie baisingai piktinosi – jie buvo ką tik nusipirkę telefoną už senąją, didesnę kainą. „Apple“ rado paprastą būdą pykčiui išsklaidyti – kelias savaites iki kainos mažinimo „iPhone“ pirkusiems amerikiečiams buvo padengtas kainos skirtumas. Tiesa, tai padaryta čekiais kuriuos galima išleisti „Apple“ parduotuvėse, bet kompensacija tikrai nebloga.

Tas pats nutiko ir su „Leopard“ operacinės pasirodymu. Jos laukiama spalio 26 dieną, na o tai reiškia, kad dabar parduotuvėse „Apple“ kompiuterius perkantys vartotojai gaus senesnę OS versiją. Naujoji kainuoja 129 JAV dolerius – ne tiek ir mažai. Bet ir čia „Apple“ suskubo nusivylusioms sieloms į pagalbą – paskelbta, kad nuo spalio pirmosios iki metų pabaigos kompiuterius su senesne „OS X“ versija pirkusiems pirkėjams „Leopard“ bus parduodama tik už simbolinius 9,95 JAV dolerio.

Pirkėjai, žinoma, džiaugiasi, „Apple“ taip pat neliūdi – kompanijai paskelbiant apie naujienas išvengiama pardavimų kritimo, kuris būna kuomet pirkėjai laukia naujesnio produkto ar kainos sumažinimo. Širsta tik konkurentai – jiems teks prisitaikyti prie „Apple“ išlepintų pirkėjų lūkesčių.