„Apple“ atnaujino savo dailiuosius „iMac“ kompiuterius. Jie tapo dar plonesniais ir modernesniais, tad ir pirkėjų dėmesio šiems gražuoliams veikiausiai ir toliau netrūks. Svarbesni atnaujinimai nekalbant apie išvaizdą – „Intel Core 2 Duo“ procesorių ir „ATI Radeon HD 2000“ šeimos vaizdo lustų naudojimas.

Kaip ir buvo kalbama ganduose anksčiau, liko tik 20 ir 24 colių „iMac“ versijos. Jose nuo šiol gali dirbti 2.0 arba 2.4 GHz „Core 2 Duo“ procesoriai, 1 GB PC2-5300 operatyviosios atminties, 250 arba 320 GB kietasis diskas. Vaizdo posistemės darbu priklausomai nuo modelio rūpinasi „ATI Radeon HD 2400 XT“ arba „ATI Radeon HD 2600 Pro“ procesorius.

Naujieji „iMac“ kompiuteriai komplektuojami su „Apple“ klaviatūra, „Mighty Mouse“ pele ir nuotolinio valdymo pultu. Jie turi integruotas laidinio ir bevielio tinklo posistemes, internetinę vaizdo kamerą.

Grįžtant prie išvaizdos, tai joje kiek netikėtai padaugėjo juodos spalvos, be to, plastikinį kompiuterio-monitoriaus „veiduką“ pakeitė aliumininis. „Apple“ vadovo Steve Jobs teigimu, naujasis „iMac“ yra nuostabiausias stalinis kompiuteris kurį kompanija ligi šiol yra sukūrusi.

JAv rinkoje atnaujintų „iMac“ kainos prasidės nuo 1199$ (20″ versija) arba 1799$ (24″ versija).