Mūsų šalyje parduodamų „Apacer“ produktų sąrašą papildė gana įdomi naujiena – mobiliems vartotojams skirtas įrenginys „CD 211“.

Pabandysiu suprantamai išdėstyti jo veikimo principą bei kuo tai gali pasitarnauti. Taigi, šios dėžutės šone yra pilno dydžio USB jungtis, prie kurios galima prijungti MP3 grotuvą, kortelių skaitytuvą ar bet kurį kitą prietaisą (nors ir normalų kompiuterį). Į „CD 211“ vidų dedamas atskirai įsigytas 2,5 colio kietasis diskas. Kai tai padaryta, belieka pakrauti prietaiso akumuliatorių ir štai – turime mobilią duomenų talpyklą.

Į ja bet kada prireikus galite perrašyti dainas iš MP3 grotuvo, nuotraukas iš fotoaparato bei kitką. Jei išvykstate ilgesniam laikui, „CD 211“ galite naudoti kaip talpią dainų saugyklą. Tereikia į jį įrašyti bene visas turimas dainas. Jei kelionės metu norėsite atsinaujinti MP3 grotuvo atmintyje esančių dainų kolekcija, tereikės jį prijungti prie „CD 211“ ir tai be vargo atliksite. Na, viliuosi paaiškinau suprantamai.

Tvarkyti įrenginyje esančius failus galima naudodamiesi nediduku LCD ekranėliu bei mygtukais.

„CD 211“ pakuotėje – nuo įbrėžimų saugantis dėklas, USB laidas bei visa reikalinga programinė įranga.

Kaina – 190 litų. Na, reikia nepamiršti, kad papildomai reikės įsigyti ir 2,5 colio kietąjį diską. Štai 40 GB „Samsung“ modelis kainuoja 220 litų. Beje, „CD 211“ gali dirbti tik su ne didesniais nei 80 GB diskais.