Atsimenate kai praeitais metais rašiau, jog parduotuvių kainoraščiuose pavyko aptikti dvi dar niekur nematytas Antec aušinimo skysčiu sistemas? Dabar, prabėgus mėnesiui, iškilmingai pranešu, kad įvyko ir oficialus šių modelių debiutas.

Taigi Antec pristatė žadėtąsias Kuhler H600 PRO ir Kuhler H1200 PRO aušinimo skysčiu sistemas. Kaip ir minėjome, Antec Kuhler H600 PRO yra paprastas 120mm radiatorių turintis aušintuvas, o Kuhler H1200 PRO jis yra dvigubai didesnis, kas leidžia pasiekti geresnes aušinimo savybes.

Gamintojas akcentavo itin aukštą ventiliatorių bei pompos kokybę. Šiek tiek juokingai savybių lape atrodė galimybė keisti ventiliatorius. Bet po to susivokiau – juk tai buvo vienas didžiausių Antec Kuhler 650, Kuhler 950 ir Kuhler 1250 trūkumų. Sistemos galės pasigirti mėlynu LED apšvietimu.

Šios sistemos kainuos mažiau, nei ligšioliniai Antec sprendimai procesorių aušinantiems vandeniu.Orientacinės kainos – 52 eurai už Kuhler H600 PRO ir 79 eurai už Kuhler H1200 PRO. Pagrindinis šių sistemų uždavinys yra sustiprinti Antec pozicijas kovoje prieš Corsair ir kitus konkurentus bei pakartoti Kuhler 620 ir 920 sėkmę.

Antec, Games.lt