„Toshiba“ pirmąkart po 2000 metų vėl pradėjo naudoti AMD procesorius savo nešiojamuose kompiuteriuose. JAV rinkoje pasirodė modeliai, kuriuose skaičiavimus atlieka AMD pagrindinis procesorius, na o vaizdo posistemės darbu rūpinasi tų pačių AMD dalimi tapučių ATI lustai.

Naujieji „Satellite A215-S4767“ ir „A215-S4757“ modeliai orientuoti į kainai jautrius pirkėjus, bet nepaisant to kompiuterių techniniai parametrai nėra labai skurdūs. Abiejuose modeliuose naudojami dviejų branduolių „Turion 64 X2“ lustai, 250 GB talpos kietieji diskai bei X1200 serijos vaizdo procesoriai.

Tikslesnes kompiuterių specifikacijas, jei gyvenate JAV, nesunkiai rasite artimiausioje parduotuvėje. Tuo tarpu mums, gyvenantiems čia ir besidomintiems IT labiau įdomu tai, kad „Toshiba“ vėl ėmė naudoti AMD procesorius. Žinoma, modelių su jais kol kas nedaug, bet svarbu pats faktas. Tikėtina, jog bendradarbiavimas su tokiu gigantu kaip „Toshiba“ padės AMD atsitiesti po ilgoko sąstingio, kurį lėmė ATI nupirkimas ir po jo užsitęsusi restruktūrizacija.