Garsi centrinių procesorių, sisteminių lustų, vaizdo plokščių posistemių gamintoja AMD prie išvardintų titulų galės prisirašyti dar vieną. Nuo šiol ji bus ir darbinės atminties gamintoja. Ji pristato naujus DDR3 tipo atminties modulius, žinomus Radeon vardu, kuris ankščiau buvo sutinkamas tik vaizdo plokščių lentynose.

Pradžiai AMD pristato tris atminties modulius: Entertainment, UltraProGaming ir Enterprise . Pirmasis yra gan paprastas modelis, skirtas didžiajai vartotojų daliai. Jis pasiekia standartinę 1333 MHz spartą ir kažkokiomis įpatingomis savybėmis nepasižymi. Jau atrosios atminties varsas parodo, jog ji skirta daugiau norintiems žmonėms, tačiau vardas pranoksta patį produktą. Ši atmintis bus pažangesnė už pirmają, ji pasieks 1600 MHz dažnį. Na o Enterprise atmintis kelius į serverius ir darbo stotis.

Tai gan netikėtas AMD žingsnis. Entertainment atmintis jau randama Japonijos parduotuvėse. Ten už ją prašoma maždaug 20 JAV dolerių. Po senai įvykusio darbinės atminties pigimo tai gan didoka kaina, tačiau atminčiai pasklidus plačiau ji turėtų atpigti.