Ilgą laiką bendrovės „AMD“ procesoriai buvo žymimi raide K. Dar ne taip seniai su pirmaisiais „Celeron“ konkuravo K6, šiuo metu su „Intel“ kaunasi prekiniais ženklais „Athlon“ ir „Operon“ pažymėti atitinkamai K7 ir K8. Gana ilgai AMD privengė ir kurti iš esmės skirtingus procesorius tarnybinėms stotims, namų vartotojams bei nešiojamiems kompiuteriams – buvo apsiribojama būtinomis modifikacijomis.

Artimiausiu metu viskas turėtų pasikeisti – vykdydama naująjį plėtros planą, bendrove „AMD“ ketina gerokai ženkliau, nei ligi šiol, atskirti įvairioms specifinėms sistemoms skirtus procesorius ir pakeisti jų ženklinimą.

Šis procesas jau prasidėjo – „AMD“ suskaidė dizainerių (procesorių dizaineris? turbūt įdomi specialybė) komandą į grupes, kurios dirbs atskirai ir nepriklausomai viena nuo kitos kurs procesorius tarnybinėms stotims, nešiojamiems, bei nebrangiems namų kompiuteriams. Darbuotojų trūkumo problema taipogi išspręsta – buvo persivilioti „IBM“ ir „Sun Microsystem“ dirbę specialistai.

2005 metais turėtų pasirodyti pirmasis dviejų branduolių „AMD“ procesorius, būsimasis K9. 2006 metais ženklinimo K raide nebeliks – pasirodys procesoriai kodiniu pavadinimu „Pacifica“.

Pavadinimas skamba visai mielai, lauksime.