Nutekintoje AMD procesorių išleidimo tvarkaraščio skaidrėje galime pamatyti labai įdomų dalyką. Nors paprastai naujos procesorių linijos išleidžiamos kas vienerius metus, AMD iki 2016 metų nepristatys įpėdinio dabar gaminamiems Vishera serijos procesoriams. Taigi regis AMD kelia baltą vėliavą ir užleidžia aukštesniosios klasės segmentą Intel’iui.

Na o kaip matome iš skaidrės ir ką galime suvokti iš pastarojo meto kompanijos politikos, AMD procesorių kūrimo inžinieriai orientuosis silpnesnių ir pigesnių APU procesorių vystyme, kurie yra orientuoti į spartai nereiklius namų vartotojus. Dabartiniai procesoriai greičiausiai prekyboje išliks, bet „tik dėl vaizdo“, kadangi net ir dabar jie neatrodo konkurencingai o po kelių metų vaizdas bus dar liūdnesnis.

Na o aukštesniosios rinkos dalies AMD APU net ir išnykus klasikiniams procesoriams nelies. Tai pripažino ir pati kompanija, neseniai vykusios konferencijos metu pasiskelbusi, kad jos naujos kartos APU prilygs Intel Core i5 4670K, tačiau tik su ta sąlyga jei skaičiuosime ne tik paties procesoriaus bet ir grafinių posistemių spartas, kas didelio įspūdžio nekelia, kadangi tai reiškia kad pati procesoriaus skaičiuojamoji sparta yra kur kas žemesnė.

Xbitlabs, Games.lt