Pasakodamas koks nevykęs pasirinkimas žaidėjams yra AMD Ryzen 7 procesoriai palikau viltį, jog pigesnieji modeliai turi visus šansus sėkmingai konkuruoti su Intel Core i3 ir Core i5 procesoriais. Ir aš buvau velniškai teisus.

AMD pagaliau pristatė ir ilgai lauktus Ryzen 5 procesorius. Debiutuoja keturių branduolių Ryzen 5 1400 bei Ryzen 5 1500X ir šešių branduolių Ryzen 5 1600 bei Ryzen 5 1600X.

AMD pagaliau pirmą kartą nuo 2009-ųjų metą rimtą iššūkį Intel. Po sėkmingo Phenom II X4 955 debiuto viskas AMD stovykloje nuolat ėjo blogyn. Ir pagaliau keturių branduolių Ryzen 5 procesoriai meta rimtą iššūkį Core i3 procesoriams, o šešių branduolių procesoriai stipriai konkuruos su Core i5.

Juokinga, bet AMD giriasi, kad apžvalgininkai įvardino Ryzen procesorius, kaip pirmuosius prieinamais šešių branduolių procesorius. Bet pašaipi potekstė buvo akivaizdi – tyčiotasi iš FX 6100 ir FX 6300, kurie net nebuvo įvardijami kaip procesoriai.

Ar AMD geresni už Intel CPU? Ne. Intel ir AMD procesoriai yra tiesiog lygiaverčiai.  Nesvarbu kurį iš šių variantų pasirinksite, tai nebus klaidingas sprendimas. Tiesa, AMD verta imti tik kartu su greita operatyviąja atmintimi.