AMD paskelbė nutraukianti Athlon II ir Phenom II serijos procesorių, paremtų senoka 45 nm technologija, gamybą. Buvo tikėtąsi, kad šie gaminiai paliks AMD gamą pamažu, tačiau kompanija nusprendė visų atsisakyti iš karto.

Vienintelis šioje serijoje liksiantis procesorius yra Phenom II X4 960T. Jis turi keturis braduolius, bei dar du papildomus, kuriuos, sėkmės atveju, galėsite atsirakinti. Tiesa, ir šio procesoriaus, dirbančio 3 GHz dažniu, artimiausiu metu turėtų nebelikti. Be abiejų Athlon II X2 221, Athlon II X4 631, 641 ir 651 modeliai, kurie yra neseniai išleisti pagal 32nm technologiją ir priklauso Llano šeimai, bus toliau gaminami.

Na o kas įdomiausia, AMD Bulldozer procesoriai gan neblogai laikos rinkoje. Nepaisant to, kad techninės įrangos apžvalgininkai ir kompiuteriais besidominti auditorija juos įvardino kaip vienu blogiausių AMD kūrinių, jie vis tiek yra gan neblogai perkami. Teigiama, kad mažiau technologijomis besidominčius žmones paperka didelis branduolių skaičius. O ir spartinančiosios atminties kiekis bei procesoriaus darbinis dažnis atrodo labai gražiai.