AMD pranešė planuojanti jau antrame ketvirtyje pradėti tiekti rinkai pažangesnius procesorius ir mikroschemų rinkinius. Bendrovė taip pat gerokai pasistūmėjo tobulindama kodiniu vardu „Congo“ vadinamą platformą.

„Congo“ pradėsime prekiauti šio ketvirčio gale. Galutinai tam būsime pasirengę prasidedant antrajai ketvirčio pusei“, – sakė Robertas Rivetas, vadovaujantis AMD finansams, susitikime su finansų analitikais.

„Congo“ platformos pagrindą sudaro dviejų branduolių „Conesus“ procesorius (AMD Athlon Neo X2) su AMD RS780M + SB710 mikroschemų rinkiniu ir „ATI Radeon HD“ serijos vaizdu. Prie šių komponentų prisiglaus ir „ATI Avivo HD“ techninis (hardwarinis) vaizdo apdorojimo varikliukas.

Kiti parametrai, pavyzdžiui, taktiniai dažniai, cache dydžiai ir kitkas kol kas nežinomi. Net neaišku, koks technologinis procesas bus naudojamas – 45 ar 65 nanometrų. Anksčiau AMD yra teigę, kad „AMD Athlon Neo X2“ energijos suvartojimas neviršys vieno branduolio „Athlon Neo“ sąnaudų, taigi, turėtų būti 15W ribose.