Kaip praneša tyrimų bendrovė IDC, antrasis šių metų ketvirtis buvo daugmaž panašus ir išlaikė tendencija lyginant su pirmuoju ketvirčiu, nors pastebėti ir tam tikri pasikeitimai. Nepaisant to, kad bendras produktų pardavimas augo 3,1 procento, tačiau bendros pajamos smuko 4,5 procento ir siekė antrą ketvirtį 7,7 milijardus JAV dolerių. Tai įvyko dėl to, kad pardavėjai kuo toliau, tuo labiau mažina kainas taip konkuruodami tarpusavyje. Ketvirtį galime apibūdinti dvejais žodžiais – vieniems baltas, kitiems juodas. Intel toliau didina savo rinkos dalį, tiksliau šį kartą 0,9 procento iki 79,7%, o AMD rinkos dalis sumažėjo 1,2 procento ir bendrai jau nesiekia 20 – tiksliau 19,7 procento.

Didžiausią šuolį Intel antrajame ketvirtyje padarė mobilių CPU segmente, kur savo rinkos dalį pakėlė jau iki 86,5 procento, tuo tarpu AMD „didelis laimėjimas“ ties serveriais/darbo stotimis. Čia kompanija sugebėjo nugvelbti vieną procentą rinkos dalies iš didžiausio savo konkurento ir bendrai dalis dabar siekia 13,8 procento.

Labai įdomus turėtų būti ketvirtasis šių metų ir pirmasis kitų metų ketvirčiai. Prieš šventes, ir šiek tiek po jų, būna daugiausiai pajamų ir parduotų vienetų, tad ar ir toliau Intel didinsis savo rinkos dalį, o galbūt AMD ką nors sugalvos? Tenka tik laukti, tačiau tendencija kol kas ne AMD naudai.