Vienas iš AMD vadovų, technologijų skyriui vadovaujantis Phil Hesner, sakydamas kalbą konferencijoje pareiškė, kad vaizdo procesorių integravimas į pagrindinius kompiuterių procesorius gali lemti didžiausią istorijoje trimatės grafikos apdorojimo spartos šuolį.

Anot jo, CPU ir GPU branduolių susijungimas viename luste padės pasiekti super įspūdingą spartą, ko nepavyktų padaryti naudojant procesorius atskirai. AMD technologijų padaliniui vadovaujantis Phil Hester teigia, kad iš esmės viskas juda CPU ir GPU susijungimo link – kelių branduolių CPU technologijos sudaro tam puikiais sąlygas. Beje, priešingai nei galime manyti, daug tikimasi ne iš centrinio procesoriaus pagalbos vaizdo procesoriui, o atvirkščiai – manoma, kad itin spartūs vaizdo procesoriais palengvins darbą įprastiniams.

Tačiau, anot P. Hesner, prieš sujungiant CPU ir GPU viename luste dar liko išspręsti darbo su atmintimi bei energijos suvartojimo problemas. Tačiau jis neabejoja, jog tai bus padaryta jau per artimiausius metus.