Ne geriausius finansinius laikus po ATI įsigijimo išgyvenantys AMD ėmėsi personalo reikalų – kompanija pranešė atleidžianti du aukšto lygio vadovus. Drauge su jais bendrovę šįmet turėtų palikti ir dar apie 1600 darbuotojų.

Atleidžiami Kompiuterių sprendimų padalinio vadovas Mario Rivas ir už naujų talentų paiešką atsakingas Michel Cadieux. Jų pareigas perims, atitinkamai, tarnybinių stočių padaliniui vadovaujantis Randy Allen ir Allen Sockwell.

Tačiau gerokai įdomiau tai, kad atleidimų bei pertvarkymų fone įmonėje formuojamas naujas padalinys pavadintas „Central Engineering“. Jo funkcija bus išanalizuoti bei pertvarkyti visų sričių ateities planus, parengti nuoseklią plėtros strategiją bei sekti jos taikymą.

Veiksmai būtini ir jei jų rezultatas bus, tarkime, stabilesnis tiekimas, mažiau keistų nelabai kam reikalingų naujienų, toks bėdų sprendimo būdas tikrai gali suveikti. Per pusmetį tapti konkurencingos rinkos lyderiu veikiausiai nepavyks, bet atsitiesti AMD dar gali – nors konkurentams, visų pirma – „Intel“, ir pralaimima, dar yra vilties.