AMD vykdantysis direktorius Hector Ruiz užsiminė, jog greitu laiku gali pasirodyti „Apple“ kompiuteriai ir su AMD procesoriais. Šis pareiškimas tik patvirtina jau bene savaitę sklandžiusias kalbas, kurios pasigirdo po to, kai vienos iš „Apple“ kompiuteriams skirtos programos naujos versijos aprašyme aptikti sakiniai apie specifines AMD procesorių technologijas.

Anot H. Ruiz, natūralu, kad „Apple“ nenori būti priklausomi vien nuo „Intel“ procesorių, tad AMD lustų pasirodymas obuolio ženklu pažymėtuose kompiuteriuose – tik laiko klausimas.

Patys „Apple“ šių AMD atstovo teiginių kol kas nekomentuoja. Na o konkurencinė kova tarp „Intel“ ir AMD, panašu, įgauna vis didesnį pagreitį. Šiais metais AMD pavyko galų gale žengti į „Dell“ kompiuterius, tačiau į tai „Intel“ atsakė perimdami „Apple“ sistemas. Apskritai, „Apple“ kompiuteriai ima darytis vis įdomesni – šiuo metu jie yra vieninteliai rinkoje, kuriuose gali veikti ir „Windows XP“, ir „OS X“. Beje, naujajai „Windows Vista“, mano subjektyvia nuomone, iki OS X patogumo bei grožio vis dar labai toli… Na, bet čia jau šiek tiek ne į temą.