AMD ką tik į prekybą išleido naujuosius Llano APU tipo procesorius, nei vienas kitas gamintojas kolkas nepateikė jokio panašaus produkto. Bendrovė į šiuos savo gaminius deda labai daug vilčių. Kompanija neužmiega ant laurų ir jau ruošia naujus produktus.

Na o kol naujieji procesoriai skinasi kelią į rinką, AMD anonsavo ir naujos kartos Fusion produktus, tapsiančius Llano įpėdiniais. Jau ankščiau neoficialiai skelbta, jog naujieji kompanijos APU bus žinomi Trinity vardu. Jie turės 32 nanometrų technologija paremtą branduolį ir, greičiausiai, pagal tą pačią 40 nm technologiją pagamintą grafinį lustą. Procesoriai turės 2 – 4 branduolius, analogiškos architektūros kokie bus ir Bulldozer’iuose, pasirodysiančiuose šį rugpjūtį.

AMD, oficialiai pristatydama Trinity atskleidė, jog jie bus bent 50 procentų spartesni už dabartinius Llano procesorius. Taigi, jei dabartinė galia siekia 400 gigaflopsų, o spartos išaugis sieks pusę karto, tada naujųjų įrenginių galia bus apie 600 gigaflopsų (gigaflopsas – milijardas operacijų per sekundę). Naujojo integruoto vaizdo posistemio galią užtikrins Shader procesoriuose naudojama VLIW4 technologija, iki šiol naudota tik HD 6800 ir HD 6900 serijos plokštėse.

Bendrovė šiuo metu jau turi pirmuosius, gan neblogai veikiančius, naujųjų procesorių pavyzdinius modelius. Jau žinoma jog Trinity procesoriai pasirodys kitais metais, numanoma, jog tai įvyks pirmojoje jų pusėje.