Japonijos spartintojams pavyko pasiekti išties neblogų rezultatų. Jie įspūdingai paspartino AMD APU tipo centrinį procesorių – tokių spartos aukštumų nepavyko pasiekti nė vienam procesoriui ir jo integruotajam grafikos lustui nepavyko

Spartintojai naudojo neseniai pasirodžiusį AMD A8 3870K procesorių, kuris turi atrakintą FSB daugiklį, o tai ypač paranku didesnio dažnio siekiantiems entuziastams. Procesoriuje randama sparčiausias integruotasis AMD Radeon HD 6550D grafikos lustas. Spartintojai pasirūpino ir jo pagreitinimu ir tai leido sukurti galingiausią APU procesorium sistemą pasaulyje.

Standartiniu 3 GHz dažniu dirbantis centrinis procesorius pasiekė 5875 MHz greitį. Tai net 96 procentais daugiau nei įprastai. Grafikos plokštei suteiktas net 121 procentu didesnis greitis – ji pasiekė 1327 MHz dažnį. Spartintojai naudojo ASUS F1A75-V Pro pagrindinę plokštę, turinčia A75 lustą, ir G.Skill RipjawsZ operatyviąją atmintį.

Kaip ir įprasta, tokių sistemų aušinimui naudojamas skystas azotas. Tiesa, kur yra galios rekordai, ten visada pasigendama stabilumo. Tokia sistema buvo tokia nestabili, kad kompiuteris negali būti apkraunamas. Priešingu atveju viskas imtų „lūžti“.