Populiari kompiuterių gamintoja MSI tikisi, jog šių metų nešiojamųjų bei „Viskas viename“ (All in one) kompiuterių pardavimai bus žymiai didesni nei praėjusiųjų.

MSI tikisi, jog jie parduos net 50% daugiau nešiojamųjų kompiuterių, nei pernai. Tokiu atveju pardavimai pralenktų net ir 2008-ųjų rezultatus. Dėl kompanijos techninių problemų pernai, per pirmąją metų pusę, buvo parduota itin mažai kompiuterių, tačiau antrojoje pusėje pardavimai smarkiai kilo. Tokių gerų rezultatų kompanijai turėtų padėti pasiekti gausus kiekis modelių su skirtingomis specifikacijomis. Tai turėtų padėti pirkėjams surasti optimalų variantą. Taip pat turėtų pasirodyti ir 3D vaizdui pritaikytas nešiojamasis kompiuteris, kainuosiantis apie 1000 USD.

Taip pat MSI tikisi ir įspūdingo „viskas viename“ kompiuterių pardavimo šuolio. „Viskas viename“ kompiuteriai – tai mažos galios kompiuteriai su liečiamaisiais ekranais. Jie atrodo, kaip monitoriai (žr. nuotraukoje, apačioje), tačiau juose yra įmontuotos visos kompiuterio „dežės“ dalys. Liečiamasis ekranas pavaduoja pelę ir klaviataūrą (ekrane matome spaudomą klaviatūrą). Šiemet MSI pardavė 200-300 tūkstančių tokių kompiuterių. Kompanija tikisi jog kitais metais jų pardavimai kils 50-100%. To pasiekti padės, CES 2010 parodoje pristatytas, 3D vaizdui atkurti pritaikytas tokio tipo kompiuteris.