Interneto prekybos gigantas „Amazon.com“ pranešė, kad už neskelbiamą sumą nupirko populiariausią svetainę apie skaitmeninę fotografiją „Digital Photography Review“, geriau žinomą tiesiog www.dpreview.com vardu.

1998 metais brito Phil Askey Londone įkurta to paties pavadinimo įmonė drauge su www.dpreview.com toliau dirbs kaip nepriklausomas „Amazon.com“ padalinys, kištis į jos valdymą naujieji savininkai neplanuoja. Nenuostabu – www.dpreview.com ne veltui laikomas geriausiu tinklapiu ir pradedantiems, ir pažengusiems fotografijos mėgėjams.

„Amazon.com“ vadovas Jeff Bezos žurnalistams teigė pats ilgą laiką buvęs www.dpreview.com fanu. Tuo tarpu tinklapio įkūrėjas Phil Askey teigia, jog dabar, kai finansavimo klausimus iš dalies prižiūrės „Amazon“, jis galės daugiau dėmesio skirti naujovių diegimui.

Labai gali būti, kad skaitmeninių fotoaparatų ir jų priedų aprašymus „Amazon.com“ tinklo parduotuvėje greitu laiku papildys straipsnių iš www.dpreview.com ištraukos. Tai padėtų „Amazon“ sustiprinti savo pozicijas, mat profesionalių parduodamos fototechnikos apžvalgų jie kol kas nesiūlė.