Kompiuterinės technikos gamintoja Alfawise pristato naują išmaniąją apyrankę Mini 3. Pastaroji bandys įkasti populiariausiai apyrankei Xiaomi Mi Band 3. Paanalizuokim ar jiems tai pavyks.

Abi apyrankės pasižymi gan panašiomis specifikacijomis. Tiek Alfawise, tiek Xiaomi gaminiai turi tokios pačios 110 mAh talpos baterijas, abi apsaugotos nuo vandens ir dulkių IP67 sertifikatu. Kai Xiaomi Mi Band 3 turi 0,78 colių OLED ekraną, Alfawise Mini 3 gali pasigirti didesniu 0,92 colių OLED ekranu. Abi apyrankės fiksuoja gan panašią informaciją apie mūsų sveikatos būklę ir fizinį aktyvumą.

Pagrindinis Alfawise Mini 3 privalumas prieš konkurentus yra kaina. Kainouodama vos kiek daugiau nei 16 eurų, ji kainos ir kokybės santykiu, lenkia visas panašias apyrankes.

Alfawise netaps tokia populiaria apyranke kaip Xiaomi Mi Band 3. Pagrindinė to priežasts yra mažiau žinomas prekinis ženklas. Tačiau techniškai Alfawise Mini 3 yra labai pnaši į Xiaomi Mi Band 3, o kai kuriais techniniais aspektais, net lenkia ją. Dėl to ji yra svartytina alternatyva susiruošusiems prikti išmaniąją apyrankę.