Nors šiais laikais futuristiško dizaino korpusai išeina iš mados, bet bene geriausiai žinoma jų gamintoja Aerocool kardinaliai nekeičia savo veiklos krypties. Šiandien debiutuoja Aerocool Cyclops ir Cyclops Advanced korpusai – pigios futuristiško dizaino kompiuterių dėžės.

Aerocool niekuo neišsiskiria iš kitų pigiųjų korpusų, turi svarbiausias savybes: Laidų pravedimą pro galinę sienelę, maitinimo bloko montavimą apačioje, skersą HDD pozicianivą ir t.t. Deja su procesoriaus aušinimu laukia sunkūs reikalai. Korpusas nepalaiko nei 240 aušinimo skysčiu sistemų, nei didelių orinių aušintuvų (tik iki 15,5cm aukščio), tad galvojantys apie rimtą aušinimą turėtų nesirinkti šio modelio.

Prie futuristiško dizaino puikiai dera didelis šoninis langas. Cyclops korpuso viduje bus randamas tik vienas 12 centimetrų ventiliatorius, o Advanced versija jų turės jau du. Taip pat Advanced versijoje priekinės USB 2.0 jungtys bus pakeistos naujosiomis USB 3.0.

Pirmieji korpusai į parduotuves iškeliauja jau dabar. Galimos tiek juodos, tiek juodos su raudona apdaila versijos. Naujųjų korpusų kaina bus 40 eurų ir 90 eurukų (aka euro centų).

Aerocool, Games.lt