„Acer“ pristatė savo sukurtą daugialypės terpės grotuvą su didžiuliu lietimui jautriu ekranu. Ar tai bandymas konkuruoti su „iPod Video“?

Vargu. Nors naujasis įrenginukas ir atrodo gana įspūdingai, jo ekrano įstrižainė siekia vos 3,5 colio. Raiška taip pat ne ypatinga – 320 x 240 taškų.

Grotuve gali tūnoti 20 arba 40 GB talpos kietasis diskas, be to, baterijos pajėgumo turėtų pakakti 4 valandoms vaizdo įrašų peržiūros. Jei klausomasi tik muzikos, įrenginys turėtų veikti dvigubai ilgiau – 8 valandas.

Palaikomi WMA, MP3 ir ACC garso formatai. Kol kas neaišku, kaip reikalai su vaizdo formatais, tačiau tikimasi, kad palaikomų sąraše bus MPEG, AVI, ASF, WMV ir kiti.

Nešiojamų daugialypės terpės grotuvų rinkoje tikras sujudimas. „Nokia“ dirba ties „Nokia 770“ įpėdiniu, „Microsoft“ rengiasi „Origami“ pristatymui. Panašu, kad kažką panašaus rengia ir „Apple“. Jei praeitus metus galima pavadinti grotuvų gabaritų mažinimo metais, tai 2006-ieji gali tapti nešiojamų daugialypės terpės grotuvų išpopuliarėjimo metais.