Šiandien Acer paskelbė apie prekyboje pasirodžiusius atnaujintus R 13 hibridinius nešiojamuosius kompiuterius ir apdovanojimus pelnančius S7 Ultrabook kompiuterius. Juos galima įsigyti parduotuvėse Lietuvoje.

Naujose Aspire R 13 ir Aspire S7 versijose yra naujausi ir pažangiausi Intel penktos kartos mobilieji procesoriai, dar žinomi Broadwell vardu. Intel Core procesoriai buvo sukurti siekiant pagerinti ankstesnio modelio, ketvirtos kartos Intel Core U (Haswell) procesoriaus, darbo greitį, grafiką ir baterijos veikimo trukmę.

Antrasis patobulinimas yra belaidės tinklo plokštės. 802.11ac belaidžio ryšio standartas yra tris kartus greitesnis negu ankstesnės kartos versija (802.11n) ir apima didesnį atstumą ir diapazoną.

Aspire R 13 serija – įvairūs būdai naudoti lankstųjį konvertuojamą dizainą

Plonesnis nei 1,8 cm ir sveriantis tik 1,5 kg, lengvasis Aspire R 13 turi Ezel Aero Hinge lankstą, leidžiantį 13,3 colio ekranui suktis 180 laipsnių ir būti naudojamam įvairiais būdais – taip užtikrinamas tradicinio atverčiamo tipo nešiojamojo kompiuterio produktyvumas ir planšetinio kompiuterio patogumas. Galimos padėtys: nešiojamasis kompiuteris, Ezel, stovas, planšetinis kompiuteris, palapinė ir ekranas; kompiuteris sukurtas tiems, kurie nenori atsisakyti tradicinio nešiojamojo kompiuterio dizaino, bet pageidauja daugiau pasirinkimų ir lankstumo.

Be penktos kartos Intel Core procesoriaus ir 802.11ac belaidžio ryšio, kompiuteriuose yra iki 1TB(2) SSD diskai, palaikantys RAID-0 ir turintys iki 8GB atminties; diskai užtikrina greitą ir reaktyvų veikimą ir idealiai tinka darbui ir pramogoms.

R 13 kompiuteriai suteikia vieną geriausių žiūrėjimo patirčių šiandienos rinkoje, be to, jie turi labai aukštos rezoliucijos (WQHD) (2560 x 1440) arba pilnos raiškos (FHD) (1920 x 1080) jutiklinius ekranus, apsaugotus Gorilla Glass 3 stiklu. Zero Air Gap technologija abiejuose ekrano tipuose sumažina šviesos atspindėjimą, o FHD modeliuose yra IPS technologija, leidžianti platų žiūrėjimo kampą. Negana to, pasitelkta technologija nuo ištepimo, technologija nuo atspindžių, o integruotas šviesos jutiklis automatiškai nustato ekrano ryškumą pagal esamą vaizdą. Abiem ekranams galima įsigyti ir naudoti Acer Active Pen, skirtą piešimui, kūrybai ir bendram darbui.

Kitos savybės, kurios patiks ir profesionalams, ir paprastiems naudotojams, yra Dolby Digital Plus namų teatras su kinematografiniu erdviniu garsu, taip pat Acer Purified Voice, skirtas pažangiam balso atpažinimui ir garso apdorojimui. Kompiuteris yra patvirtintas Skype, o tai garantuoja, kad vaizdo pokalbiai, konferencijos, VoIP skambučiai ir balso komandos visada bus ypač švarūs.

Aspire S7 Ultrabook – labai plonas ir glotnus, o dabar – greitesnis nei bet kada

Apdovanojimus pelnantis Acer nešiojamasis kompiuteris Aspire S7 Ultrabook taip pat bus atnaujintas penktos kartos Intel Core procesoriais ir supergreita 802.11 ac belaidžio ryšio technologija.

S7 Ultrabook vientisas dizainas yra blizgus, baltas, iš aliuminio. Jis yra itin plonas, kaip planšetinis kompiuteris, tačiau atsparus ir ilgaamžis, nors yra tik 12,9 mm storio ir sveria tik 1,3 kg.

Aspire S7 jutiklinis ekranas apsaugotas Gorilla Glass 2 stiklu, kuris iki galo atsilenkia 180 laipsnių, kas leidžia ekraną naudoti ištiestą ant stalo kaip planšetinį kompiuterį; spartusis klavišas apsuka vaizdą 180 laipsnių, kad būtų galima lengvai dalytis ekranu su kitais. Ant dangčio esantis dvigubo sukimo lankstas sudaro tobulą pasipriešinimo kiekį valdymui pirštų gestais.

Šiuose modeliuose yra itin aukštos rezoliucijos WQHD (Wide Quad High-Definition) IPS ekranai su 2560 x 1440 rezoliucija arba FHD IPS ekranai su 1920 x 1080 rezoliucija. Visi modeliai turi 8GB prijungiamos atminties ir SSD diskus (128GB ar 256GB) su RAID 0 konfigūracija dideliam nuskaitymo/įrašymo greičiui. Su Acer Green Instant On technologija greitai atliekama kompiuterio įkrova ir grąžinimas į darbą.

Tarp kitų savybių – Wireless Display (WiDi) technologija, leidžianti belaidžiu režimu prisijungti prie TV, Acer Purified Voice, TwinAir aušinimas ir naujoviškas terminis dizainas, kuris prailgina baterijos veikimą ir išlaiko Ultrabook vėsų ir patogų naudotis.

Kainos ir įsigijimas

Aspire R 13 prieinamas dviem versijomis:
– su Full HD IPS ekranu, Intel Core i5, 6GB RAM, 256GB SSD RAID0, už 999 EUR;
– su WQHD IGZO ekranu, Intel Core i7, 512GB SSD RAID0, 8GB RAM už 1399 EUR.
Aspire S7 taip pat prieinamas dviem versijomis:
– S7-393-55208G12ews su Full HD IPS ekranu, Intel Core i5-5200U procesoriumi, 128GB SSD RAID 0, 8GB RAM už 1349 EUR;
– S7-393-75508G25ews su WQHD IGZO ekranu, Intel Core i7-5500U procesoriumi, 256GB SSD RAID 0, 8GB RAM už 1449 EUR.