Pirmajame kitų metų ketvirtyje turintis pasirodyti „Intel“ mikroschemų rinkinys 975X palaikys ir SLI, ir „Crossfire“ architektūras. Bent jau taip tvirtina Taivanio bendrovės, gaminančios pagrindines plokštes.

975X turės „PCI-Express“ 16x interfeisą, kuris leis pagrindines gaminančioms bendrovės diegti du „PCI-Express“ lizdus po 8x. Na o pačios bendrovės žada suderinamumą su abiem architektūrom, leidžiančiom viename kompiuteryje naudoti dvi vaizdo plokštes.

„Intel“ yra pasirašę licencinį susitarimą su nVidia ir ATI, pagal kurį gali į savo čipsetus dėti SLI ir Crossfire architektūrų palaikymą. 975X mikroschemų rinkinys bus skirtas ne pigiausiems kompiuteriams ir savo pozicionavimu rinkoje turėtų atitikti dabartinį 955X.

Būsimo mikroschemų rinkinio pirkėjams iškart reikės pasirūpinti ir tuo pat metu turinčiu pasirodyti pagal 65nm technologiją pagamintu dviejų branduolių procesoriumi „Pentium Extreme Edition 955“. Jis palaiko 1066MHz pagrindinės magistralės dažnį bei turi po 2 MB antrojo lygmens spartinančios atminties kiekvienam iš branduolių (iš viso 4MB).