„Samsung“ pristatė naują 20,1 colio įstrižainės skystųjų kristalų monitorių „SyncMaster 204t“. Turbūt įdomiausia šio milžino savybė – vos 16 ms vėlinimas. Tokios įstrižainės monitoriuose šis parametras dažniausiai būna gerokai didesnis.

Kiti parametrai taip pat nėra blogi. Darbinė raiška net 1600×1200, kontrasto santykis 700:1. Šie parametrai aiškiai patvirtina tai, ką apie „SyncMaster 204t“ sako patys „Samsung“ – monitorius skirtas daugiau grafikos profesionalams, profesionaliam naudojimui. Šviesumas standartinis – 205 kandelų kvadratiniam metrui. Deklaruojami apžvalgos kampai – po 178 laipsnius horizontaliai ir vertikaliai.

Monitorius komplektuojamas su „MagicTune“ ir „MagicRotation“ programomis. Jos skirtos parametrų derinimui programiniu būdu bei vaizdo pasukimui automatizuoti. Įdomu tai, kad šis 20,1″ įstrižainės „žaistas“ turi pavertimo režimą. Maitinimo blokelis, paprastai esantis ant paties elektros laido, yra integruotas į „SyncMaster 204t“ korpusą, monitorius turi DVI ir VGA jungtis.

Numatoma „SyncMaster 204t“ kaina – apie 600 JAV dolerių. Daug, bet ir pats monitorius atrodo turintis šį bei tą verto dėmesio – tokios įstrižainės produktams nebūdingą vėlinimą, pivot režimą ir pan..