Saugok visus savo žaidimus vienoje vietoje - RAWG!
2018 lapkričio 15, ketvirtadienis.   Games.lt naršo: 3   Registruotų vartotojų: 113160
              
El. paštas
Slaptažodis 
Prisimink  
  
2018 lapkričio 5 d.
Naujienos
„Blizzard“ teisinasi dėl „Diablo: Immortal“
2018-11-05, parašė Agnyz, aplankė 1236

„BlizzCon 2018“ metu mobiliesiems telefonams anonsuotas „Diablo: Immortal“ švelniai tariant nebuvo tas „Diablo“ žaidimas, kurio tikėjosi į konferenciją susirinkę žaidėjai. Jie prilygino jį „Crusaders of Light“, kitam tos pačios kinų studijos „NetEase“ kurtam žaidimui, kurį „Diablo: Immortal“ iš tiesų priminė savo vartotojo sąsaja.

Savo nepasitenkinimą nauju žaidimu išsakė net „Diablo II“ prodiuseris. Anot jo, nieko kito, kaip neigiamos reakcijos, „Blizzard“ ir negalėjo tikėtis.

„Blizzard“ apsimestinai kukliai išreklamavo artėjantį „Diablo“ anonsą, kas yra gudru, bet nesugebėjo nuspėti, kad kompiuterių žaidėjai tikėsis... Na... Kompiuteriams skirto žaidimo“, - savo „Twitter“ paskyroje rašo žaidimų dizaineris Markas Kernas.

„Blizzard“ ramina, kad „Diablo: Immortal“ yra ne vienintelis kompanijos vystomas „Diablo“ projektas.

„Ne viena „Diablo“ komanda dirba prie ne vieno dar neanonsuoto „Diablo“ žaidimo. „Diablo“ yra viena pagrindinių mūsų frančizių, ir tokia visada liks. Mes ją mylime. Tikimės, jog fanai supras, ką mes sakome“, - „Polygon“ duotame interviu vylėsi Allenas Adhamas, vykdantysis „Diablo: Immortal“ prodiuseris ir vienas „Blizzard“ įkūrėjų.

Pasak jo, „Diablo“ plėtra į mobiliuosius telefonus buvo neišvengiama.

„Pasaulis keičiasi geografiškai ir demografiškai. Dabar jaunesniems žmonėms, daugybei iš jų, mobilusis yra pagrindinis prietaisas žaidimams. Daugelyje viso pasaulio regionų situacija tokia pati, todėl tai visuomet buvo mūsų siekis“, - „Diablo: Immortal“ atsiradimo priežastis aiškina A. Adhamamas.

Kol kas jis nusiteikęs optimistiškai.

„Panašios reakcijos sulaukėme, kai anonsavome „Hearthstone“. Auditorija ne visai žinojo, ko tikėtis iš skaitmeninio kortų žaidimo, kuriamo visai kitokio tipo žaidimais žinomos studijos. Jeigu pažvelgsite į mūsų istoriją, vienas iš dalykų, kuriuos mes daugelį metų darome „Blizzard“, tai skirtingoms platformoms kuriame skirtingų žanrų skirtingus žaidimus. Mes tai darėme jau ilgą laiką, ir tai paprastai prasideda nuo šiokio tokio netikrumo, kol galiausiai pelnome bendruomenės prielankumą“, - įsitikinęs „Diablo: Immortal“ vykdantysis prodiuseris.

Games.lt

[Viso balsavo:2, Reitingas: 2]Komentarai: 1-1   
VirgilHilts, parašė 2018-11-07 22:17
Reitingas:0
VirgilHilts
"Dabar jaunesniems žmonėms, daugybei iš jų, mobilusis yra pagrindinis prietaisas žaidimams."
Viskas tuo ir pasakyta. Jei renginio metu butu anonsuotas naujas rimtas zaidimas, nebutu net puses patirto surmulio.
Cituoti
Komentarai: 1-1   
Tik registruoti vartotojai gali komentuoti. Prisijunkite!
Naujienos pagal datą: