Šiais laikais galima rasti visko, kas pritaikyta gemeriams. Visuotinės geimerizacijos tendencijos pradžia galima laikyti žaidėjų klaviatūras, žaidėjų peles, kol viskas persikėlė už paties kompiuterio ribų ir buvo pradėtos gaminti žaidėjų kėdės, žaidėjų stalai, o greitu metu sulauksime ir žaidėjų tušinukų ir dantų krapštukų.

Aišku apie tušinukus ir dantų krapštukus aš pajuokavau, bet Jūs net neįsivaizduojate, kiek yra žaidėjams skirtų dalykų, kurių greičiausiai net neesate girdėję. Pavyzdžiui yra žaidėjų pirštinių, žaidėjų energetinių gėrimų ir t.t. Ir nenuostabu, kad dalis šių produktų su „geimeriškumu“ neturi nieko bendro apart reklaminio šūkio. Tai tėra tik produktai su skambiais pavadinimais ir didelėm kainom, o mes mokame už nieką.

Šiandien mes atskirsime pelus nuo grūdų testuodami dar vieną neseniai pasirodžiusį gaming produktą – gaming kuprines. Jeigu konkrečiau, šiandien išbandysime žaidėjų kuprinę, kurią pagamino GT Omega. Išsiaiškinsime ar ji turi kokių nors skirtumų, lyginant su paprastom kuprinėm, ir kuo ji gali pasitarnauti žaidėjams.

Bandome kuprinę

Iš visų GT Omega siūlomų gaming kuprinių man labiausiai patinka Nitro serija, kurią šiandien ir bandau. Trys pagrindinės GT Omega siūlomos kuprinės skiriasi tik dizainu, o techniškai jos yra visiškai vienodos.

Taip pat yra dar viena kuprinė, kuri skirta ypač dideliems 18,4 colio nešiojamiesiems kompiuteriams. Daugumai turėtų pakakti standartinių 17,3 colių kompiuterį talpinančių kuprinių – juk mažai kas naudoja didesnį.

Kompiuteriui yra dedikuotas atskiras skyrelis. Šalia tilps ir planšetinis kompiuteris. Tai yra labai geras sprendimas, nes kiti daiktai nebraižys kompiuterio korpuso, o jiems susidėti bus daug daugiau vietos.

Girdėjau, kad žmonės pirkdami kuprinę dažniausiai nori, kad joje būtų kuo daugiau skyrelių. Sveikinu! Čia jų yra begalė. Aš asmeniškai nesu skyrelių vergas, man juose viskas amžinai pasimeta.

Yra net slaptas skyrelis vertingesniems daiktams susidėti:

Tačiau visą savo stuff’ą galiu drąsiai susidėti ir į vieną pagrindinį skyrių. Nes jame tikrai yra labai daug vietos. Čia drąsiai tilps ne tik dar vienas kompiuteris, jo įkrovėjas, pelė bei kita įranga, bet ir užkanda bei (nealkoholinis) alus. Šią kuprinę drąsiai galima naudoti ne tik kompiuteriui pernešti, bet ir kaip kuprinę iškyloms. Šašlykinę ir anglis – į bagažinę, šašlykus ir (nealkoholinį) alų į kuprinę – puikus savaitgalio vakaras garantuotas.

Liaudies išmintis teigia, kad jeigu į kuprinę telpa vaizdo plokštė ir 850W maitinimo blokas, tada į ją gali tilpti viskas:

Pats esu aukštesnės klasės produktų mėgėjas ir teko mėginti ne viena panašios vertės negeimerišką kuprinę. Ir galiu pasakyti, kad nė viena taip patogiai nesilaikė ant mano nugaros, kaip šioji. Ir jokio stebuklo tame nėra – tiesiog ši kuprinė turi labai tvirtą ir storą nugaros pertvarą. Turbūt tai yra didžiausias žaidėjų kuprinės privalumas, lyginant ją su įprastais gaminiais.

Pati kuprinė padaryta tikrai kokybiškai. Medžiaga yra maloni lietimui. Taip pat iš karto matosi, kad net ir netausojant jos, kuprinė tarnaus ne vienerius metus. Apsiuvimo kokybė yra puiki, neteko matyti nė vieno išlysti bandančio siūlelio. Užtrauktukai taip pat yra ne vienkartiniai.

Išvados

GT Omega žaidimų kuprinė nepasižymi kažkokiomis labai išskirtinėmis savybėmis, kuriomis išsiskirtų iš paprastų kuprinių. Didžiausias rastas skirtumas yra labai stora ir patogi nugaros pertvara ir atskira vietą kompiuteriui. O šiaip tai tiesiog kokybiškai pagaminta kuprinė, turinti daug vietos ir daug skyrelių. O ko daugiau reikia žaidėjui?

Dažnai „gaming“ tipo produktai, kainuoja nepateisinamai daug, tačiau šis atvejis kitoks. Standartinė GT Omega Nitro kuprinės kaina siekia 57 eurus. Šiuo metu gamintojas savo tinklalapyje taiko akciją, kurios metu kuprinę yra galima įsigyti už 37 eurus.

Tai yra labai gera kaina aukštos kokybės kuprinei. Jeigu kalbėsime apie tikrai kokybiškus ir didelės talpos produktus, net ir Gariūnuose ar Urme jie kainuos tikrai brangiau, ar geriausiu atveju tiek pat, kaip ir GT Omega siūlomos žaidėjų kuprinės.