Pasiilgote netikėtumų, pavojų bei šiurpą keliančių detalių? Tuomet visa tai ir dar daugiau tikrai surasite naujajame „God Eater 3“.

Jei reikėtų įvardinti vieną ryškiausių šio žaidimo akcentų, neabejotinai tai būtų „Aragami“. Siaubūnai, plėšrūnai – galima juos vadinti kaip tik nori, tačiau aišku tik viena: jie tikrai nėra nusiteikę draugiškai, greičiau pasiruošę sunaikinti viską, kas pasitaiko jų kelyje. Netgi galima sakyti, jog jie tiesiog suryja viską, ką dar suranda, po pelenais, kurie, pasibaigus audrai, nusėjo kone visus paviršius. Jų milžiniškas dydis suteikia solidumo, o mėlynai šviečiančios detalės – nežemiškumo.

Na, o, koks vaidmuo, teks jums, mielieji žaidėjai? Ko gero, tikrai ne naujiena – jums teks kovotojo, gynėjo vaidmuo, kurie nuo šių plėšrių padarų turės apginti ne tik save, bet ir kitus. Jums bus priskiriamas ypač galingo žmogaus vaidmuo, kuris geba valdyti išskirtinius ginklus bei turi netikėtinų galių įveikti šiuos padarus. Beje, išskirtiniai ginklai, kuriuos surasite šiame žaidime, yra netgi vadinami Dievo arkais. Ir tai yra vienintelė priemonė, su kuria jūs iš tiesų galėsite įveikti grėsminguosius monstrus.

Savaime suprantama, vienas labiausiai dominančių akcentų yra pats kovos akcentas. Reikia pastebėti, jog čia viskas vyks labai greitai, staiga; būsite priversti išlaikyti puikią reakciją viso žaidimo metu. Be to, čia tikrai prireiks judrumo bei pačių įmantriausių judesio kombinacijų – tik tokiu būdu galėsite nugalėti pavojinguosius padarus. Kraują dar labiau kaitina faktas, kad pastarieji jus gali užpulti net ir tais momentais, kai to mažiausiai tikėsitės. Dėl šių aplinkybių, „God Eater 3“ tam tikra prasme primena daugeliui puikiai žinomą „Devil May Cry“. Be to, žaidime gausu tamsių, paslaptingų vietų ir jos jums tikrai nesuteiks saugaus prieglobščio. Dalyvausite įvairiose misijose tam, kad naudodami išskirtinius ginklus surastumėte bei nužudytumėte šiuos, daug kartų už save didesnius padarus. Taip pat pastebima, kad žaidimas primena savo pirmtakus, tačiau vistik yra tam tikrų kitokių ir, beje, teigiamai vertinamų detalių. Viena iš jų – galėsite rinktis iš kur kas didesnio ginklų arsenalo.


Na, o, ką galima pasakyti apie šio žaidimo sudėtingumą? Ar iš tiesų jis toks sudėtingas? Ekspertai šį žaidimą sudėtingumo aspektu apibūdina štai kaip: pasirodo, net pusę jo tikrai neturėtų būti sudėtinga įveikti ir tik vėliau pavojų kreivė kils taip sparčiai, kad atsilaikyti galės tik patys ištvermingiausieji.

Taip pat svarbu pabrėžti, kad galite rinktis vieną iš daugelio personažų. Kita vertus, kurį iš jų pasirinkti, tikrai neturėtų tapti dideliu galvosūkiu, kadangi viskas priklausys nuo jūsų meistriškumo, greitos reakcijos bei kitų įgūdžių.

Na, o apibendrinant, galima tik pridurti, „God Eater 3“ tikrai patiks visiems, kurie pasiilgo nuotykių, papildytų šiurpokomis detalėmis bei grėsmingai nusiteikusių padarų. Beje, pagrindiniu savo siužetu šis žaidimas yra panašus į daugelį kitų veiksmo žaidimų, kuriuose tenka kovoti su monstrais. Kai kurie ekspertai randa netgi struktūrinių panašumų į daugeliui puikiai pažįstamą „Monster Hunter“.