Apžvalga iš žurnalo PC Gamer 2010/04. Teksto autorius: rezidentas

Nors ir kaip būtų keista, kadaise seniausiems konkurentams ir garsiausiems žaidimų pasaulio herojams Mario ir Sonikui pastaraisiais metais sekasi visiškai skirtingai. Santechnikas tiesiog maudosi Nintendo Wii šlovėje, o reaktyvinio ežiuko žaidimai sulaukia labai prastų įvertinimų ir lieka nepopuliarūs. Dar keisčiau tai, kad Nintendo jau seniausiai patikrinta idėja — išleisti kartų lenktynių žaidimą su garsiausiais savo herojais — Sega pasinaudojo tik dabar. Laimei, šis bandymas visai vykęs.

Stebina vien jau Sonic & Sega All–Stars Racing pasirodymas kompiuteriams. Žinoma, galima tik dėkoti kompanijai, kad nors kiti klasikiniai konsolių herojai čia nekiša nosies, Sega vis mūsų nepamiršta, išleisdama kokią Sonic dalį. Nepaisant to, be paties ežiuko ir jo draugų bei priešų, likusios All–Stars Racing žvaigždės PC žaidėjams bus nepažįstamos. Pradžiugs nebent tie, kas anksčiau žaidė konsolėmis ir pamena tokius herojus kaip AiAi iš Super Monkey Ball, Ulala iš Space Channel 5, Billi Hatcher ar Virtua Fighter veikėjus. Kita vertus, tai gera proga susipažinti su Sega sukurtais veikėjais ir jų žaidimais: apie kiekvieną herojų, jo savybes ir kilmę yra šiek tiek papasakojama.

Herojų ir lenktynių pasaulių įvairovė yra geriausios žaidimo savybės. Sužaidus pirmas lenktynes tikrai reikės pailsinti akis nuo labai ryškių spalvų, didžiulio greičio ir įvairiai besisukiojančios lenktynių trasos. Kažkas panašaus į pastaruosius trimačius Sonic žaidimus, tik su transporto priemonėmis. Šios labai įvairios ir atitinka kiekvieno herojaus stilių. Lygiai taip pat sukurti pagal garsiausias žaidimų serijas ir yra išties dinamiški.

Apie lenktynių greitį ir rimtumą daug pasako tai, kad nėra stabdyti skirto mygtuko. Tiesiog reikia lėkti kuo greičiau, posūkiuose slystant ir taip kaupiant pagreitėjimo galią. Bet vien važiuojant laimėti nepavyks, nes čia herojai dar ir kaunasi tarpusavyje, pasinaudodami įvairiomis galiomis. Trasose primėtyta objektų, kuriuos pervažiavus atsitiktine tvarka parenkama kokia nors kitiems pakenkti leidžianti galia ar ginklas: minos, raketos, numušantys skydai ir panašiai. Kiekvienas herojus turi ypatingą galią, kurią gauna taip pat atsitiktinai. Pasinaudojęs ta galia, jis lengvai ir greitai įsiveržia į priekį, kartu dažnai pakenkdamas kitiems.

Galima dalyvauti kelių tipų varžybose. Be čempionato, yra specialios misijos, kur valdant kaskart kitą veikėją tenka pasiekti lenktynėse nurodytą tikslą. Už visas sėkmingai įveiktas lenktynes duodami taškai, už kuriuos galima įsigyti naujų veikėjų, lenktynių trasų, muzikos (visai smagi, tranki ir tinkanti žaidimo nuotaikai). Taigi, nors Sonic & Sega All–Stars Racing arkadinis, jis nėra trumpas, tad įvairovės ir galimybių čia pakanka linksmam pašėlusiam žaidimui.