Kas palikta sena ir atrasta naujo: Kas žaidę pirmą dalį ir jiems patiko, tiems tikrai patiks ir šita dalis. Joje pamatysime senąjį Comander ir iš kažkur atsiradusia jo naująją komandą kure sudarys Comander(tai jūsų valdomas herojus), Ashley, Gage, Sarah. Kaip ir senesnioje dalyje šokinėsite nuo vienos mašinos ar valties ant kitos, šaudysite iš slaiktasparnio, vaikščiosite žeme ir šaudysite priešus. Taip pat yra ir naujovių bus misijų kai reikės šaudyti su snaiperiu taip pat šioje dalyje bus tiesiog puikios kovos su bosais sutiksim naujų piktadariu tai VIPER, CONVICTS, RAIDERS, SYNDICATE ir WARLORDS. Taip pat bus ir naujų žaidimo režimu, kaip aišku bus story kuriame seksime gana į domę istoriją dar pamatysime challenges jame galėsime peržaisti senas misijas kitaip. Bus ir bounty mode per šį režimą rinksime žvaigždutes ir už jas pirksime per shop visokius paveikslėlius, video intarpus na ir t.t. Paskutinis rėžimas tai multiplayer kuriame galėsime žaisti su kitu draugu kuris turės rankose kita psp. O daugiau niekas stipria nepatobulinta , grafika tokia kaip ir buvusi, muzika bei garso takelis išliko panašūs tie patys aktorei na ir ttt. Priešų dirbtinis intelektas tikrai nepagirtinas priešai tiesiog stovi ir lauke kol tu juos nukepsi na, bet kartais jie tavi netikėtai užpuola iš galo ir nori tave pribaigti.

Išdavike ir mirtis: Tik žaidimui prasidėjus mes pamatysime intarpą kai Comander ir Sarah tuokiasi bet jiems sutrukdo CONVICTS ir jiems nespėjus susituokti jūs išbėgate gaudyti juos. Jums sugavus Billy Wilde atskuba VIPERS kurie dedasi mūsų draugais, jie išsiveža Billy Wilde taip mes užbaigėme pirmąją misija. Perėjus dar keletą misijų į priekį jūs atsidursite ant lėktuvo sparno ir pamatysite kaip Sarah gelbėdama jus žūsta. Žaidimo vidurį jūs suprasite kad jūsų komandoje yra išdavikas kuris vos nenužudę jūsų vado, aš jums neatskleisiu kas iždavę geriau patys nusipirkite ir išsiaiškinkite.

Comander pasitraukimas: Įveikus visą žaidimą jūs pamatysite intarpą kai Comander klupi prie Saros kapo ir ten palieka savo ženkliuką bei senąjį pistoletą kurį mes turėjome jau pačioje pirmoje dalyje. Comander pasitraukę visam laikui ar ne ? mes dabar galime tik spėlioti

Sunkumo lygis: Tiems kuriems pirmoji dalis buvo per sunki, tikrai gali išbandyti antrą dalį.

Aš ją įveikiau per 3 dienas o pirmąją dalį per 1 mėnesį.

Kovos su bosais: Šitame žaidime yra įdomiausia kovos su bosais. Per kurias jums teks šokinėti nuo vieno barjero ant kito, balansuoti ant laivo denio, skristi lėktuvu ant jo sparno o paskui šokti į koki tarpa, kad jūsų nepaliestu bosų kulkos ar ugnies liepsnos taip pat jums teks kautis net ant ugniagesių mašinos ir net ant jos kopėčių. Taip pat jums teks kovoti prieš bosus visokiose išgalvotuose mašinose kurios bus apginkluotos iki ratų.

Ginklai: Ginklai gana taiklus ypač naudojantis mašina. Ginklu yra gana mažokai, kiek viena grupuotę turi po tris ginklus, bet kai kurios turi ir po keturis – penkis

Klaidos: Važiuojant mašina tiesiog nesimato iš kur tu šaudai bet priešams krinta gyvybės .

Vaikščiojant žeme pamačius priešą jis tiesiog nesislepia o puola į ugnį arba stovi kaip įbestas ir bando tave nukalti

Mano įvertinimas: Tai gana geresnis darbas negu pirmtakas. Žaidimas grąžei padarytas ir tikrai įtraukiantis. Žaidėjai, turintys psp arba ps2, tikrai gali šį žaidimą įrašyti į savo pirkiniu sąrašą.

ĮVERTINIMAS

Muzika: 6.7

Melodijų beveik nėra o jei yra tai jų beveik nesigirdi

Garsai: 7.5

Pašnekesiai ir tiek…

Valdymas: 9.2

Geras ir greitai priprantamas

Grafika: 9.5

Gražiai viskas padaryta grafika tikrai nepasenus

Peržaidžiamumas: 9.6

Perėjus story tikrai norėsis išbandyti multiplayer ar bounty mode

Bendras: 8.5

Tikrai galite įrašyti į savo žaidimų sąrašą