Kiti Naruto žaidimai Nintendo DS konsolei tikrai manęs nesužavėjo, o japoniškų Naruto žaidimų nebuvo kaip gauti ir net jei būčiau gavęs nieko nesuprasčiau. Būtent dėl to ir nusipirkau šį žaidimą. Žaidime yra labai trumpai ir glaustai atpasakoti maždaug 100 serijų. Nors Naruto anime tikrai man patiko, bet žaidimas tikrai nevertas šio anime vardo.

Valdymas/ žaidžiamumas: 7

Vos tik įsijungus žaidimą ir pradėjus kovoti iškart pralaimėdavau, nes nemokėjau gerai valdyti savo veikėjo, bet po 3 ar 4 kovų supratau kuris mygtukas puola, kuris panaudoja juitsu ir kuris padeda ginti. Pats valdymas yra labai paprastas, nes yra judėjimo mygtukai, du puolimo mygtukai, pašokimo į aukštį mygtukas ir teleporto už priešininko mygtukas. Naudojant teleporto ir mušimosi mygtukus „normal“ sunkume net nereikia žiūrėti į ekraną, kad laimėtum visas kovas. Pats žaidžiamumas mane nuvylė, nes istoriją ant bet kurio sunkumo galima pereiti per 20-30min. ir po to tenka kartoti istoriją daug kartų jei nori atrakinti visus veikėjus. Daug kartų kartoti istoriją tikrai nėra įdomu ir perėjus 1 ar 2 kartus tiesiog norisi išjungti žaidimą ir jo daugiau nežaisti. Kova su draugu ar bet kokiu žmogumi naudojant WiFi tikrai yra visai įdomi ir tai suteikia žaidimui to jaudulio, kurio negauni žaisdamas su dirbtiniu intelektu.

Garsas: 6

Žaidimo garsai gan vidutiniški, bet vis dėlto kovos garsus tikrai primena. Įvairūs smūgiai ir „juitsu“ turi skirtingus garsus. Už garsą duočiau 6, kadangi nors garsas toli gražu nėra toks, kokio galėtume tikėtis iš NDS žaidimo, bet muštynių žaidimuose garsas niekam nėra svarbus.

Grafika: 6

Grafika tikrai nėra bloga palyginus su kitais Naruto žaidimais šioje konsolėje. Veikėjai atrodo gerai, bet nėra labai detalūs ir atrodo kaip neišbaigti. O tai tikrai neduoda pliuso. Fonas irgi gan vidutiniškas ir yra vos keli skirtingi fonai. Vienas fonas man ypač nepatiko, nes jame buvo tik žolė ir toliau matėsi keli kalnai, kurie buvo tikrai ne pačios geriausios grafikos. Mano nuomone į foną reikėjo įdėti kelis kalniukus ar kažką panašaus, kad būtų galima tai panaudoti kovojant ir taip atimti daugiau priešo gyvybių.

Dirbtinis intelektas: 5

Dirbtinis intelektas čia labai prastas, nes priešininkai visada kartoja vienodus veiksmus ir juos nugalėti dėl to tampa daug lengviau, nors žaidžiant taip norisi sunkios ir „įvairios“ kovos, o gauni tik pasikartojančius priešininko judesius. Žaidžiant sunkiausiu rėžimu kovoti pasidaro sunkiau, bet įdomumas dėl to nepadidėja.

Bendras įvertinimas: 6

Šis žaidimas gal ir vertas, nes kaip ir sakiau žaisti su draugu visai įdomu, bet jei pamatęs užrašą „Naruto“ ketini pirkti šį žaidimą tai galiu pasakyti tik tiek, kad geriau neleisk pinigų, nes išleisi kelias dešimt litų tik tam, kad galėtum pažaisti kokį 30 min. prieš dirbtinį intelektą ir po to dar kokį 60min. tam, kad pažaistum su draugu.