Istorija(b-daman gavimais)

Pradėsite žaidimą neturėdami b-daman‘o. Jus mama nusiūs į parduotuvę. Eisite ir susitiksite chuliganus ir norėsite su jais kovoti b-daman‘u dvikovoje tačiau jūs neturite b-daman‘o. Nuėjus į vieną miesto dalį, susitiksite pardavėją (tu dar nežinosi, kad jis pardavėjas) papasakosi apie tuos du ir jis tau duos b-daman‘o šerdį tada susikausi su tais ir laimėsi. Tada šerdį atiduosi tam pardavėjui. Tada grįši pas mama ir ji tau staigmena padarys.(Va dėl ko ji mane išsiuntė) Iškepė pyragą. Yamat‘as(arba jūsų sugalvotas vardas) dėkos mamai už pyragą iki tol kol duryse pasirodys „Gray“ jis šaus b-daman kulką i pyragą ir pyragas išsitėkš ant žemės. Tada jis prašys gražiuoju kad atiduotumėte „Colbat Blade“ arba jis juos puls savo „Chrome zephyr“ . Jūs nežinosite, apie ką jis kalba. Tuomet iš sienos(gaila siena sudaužė) išlenda „Colbat Blade“ ir nusileidžia jums ant rankų(colbat‘as sudėtas iš dviejų dalių tai „ „Colbat‘o“ šerdis ir šalmas be rago tačiau jūs per kovą būsit gavę ragą ir ji uždėsite ant savo „Colbat‘o“). Tada jus susikausite. Paskui susitiksite ir „Bull“.

Turėsite kovoti su priešais. Blogiukam reiks jūsų b-daman‘o. Jūsų b-daman dalys bus pabirusios po visą pasaulį. Susitiksite ir susipažinsite su labai daug žmonių. Kai kam nors padėsite gausite b-daman dalį. O tuomet keliausite į turnyrą.

Turnyras

Kai surinksite visas „Colbato“ dalis keliausite i turnyrą kurį turėsite laimėti. Kovosite prieš pažįstamus ir nepažįstamus :). Šitam turnyre nebus b-daman invasion(skaityti invasion skyriui) kovų. nebent vieną kartą jūs treniruositės su dviem invasion trikampiais ir 3. Paskutinę kova jūs kovosite prieš Endzu ir jo b-damaną. Kai pirma karta laimėsite prieš „Endžu“, jis pasiims stipresnį b-daman(„Blazing Khan“). Tada jūs turėsite ir jį nugalėti. Kai nugalėsite, susitiksite tokį žmogelį apsukta „tualetinių popierium“ lyg mumija. Ir tamsa užvaldys pasaulį (kitaip sakant naktis bus diena). Tada jūs stosite prieš jį į kovą ir, kai laimėsite pirma kartą ir sudaužysite jo b-daman‘ą. Jo b-daman magiškai susitaisys ir sustiprės. Tada jūsų „Colbat Blade“ susijungs su „Thermal Lance“(žaisdami sužinosite kas per b-daman yra šitas) ir turėsite „Colbat Saber“. Ir lengvai(arba sūnkiai) turėsite jį įveikti. Kai įveiksit nuo to monstro nukris kauke ir pamatysit kad tai „Alan‘o“(„Alan“ „Thermal Lance turėtojas) tėvas. Tada paplepėsit. ir pabaiga. Parodys filmuką kas nutiko pagrindiniam blogiui.

Kita

Pabaiga

Kai baigsite žaidimą jūsų darbas veltui nenueis. Jus tesite žaidimą keliaudami po žemes ir galėsite kovoti prieš draugus ir rinkti b-daman‘us(žiūrėti žemiau). Kai surinksite visa b-daman‘u kolekcija galėsite pasigirti draugam 🙂

Parts shop (parduotuvė)

„Parts shop“ naudingas daiktas dėlto kad po kovų(bet nevisų) galima nusipirkti kokia nors priešininko detalę. Naudingiausia bus pabaigoje kai galėsite rinkti kokius tik norėsite b-daman‘us

Invasion

Tai tokia kova kurioje ne b-daman galia svarbiausia o kulkų skaičius ir taiklumas. Per invasion kautynes jums reiks į tokį trikampį šaudyti ir ji tol šaudyti kol jis atsidurs už priešininko linijos. Labai sunkios (kartais lengvos) kautynės, bet įdomios.

Paprastos kovos

Kai esate kovoje prieš daug žmonių (geriausia kai pereini žadimą) galite pagrindiniame meniu lange pasirinkti b-dabattles ir nusistatyti kaip kovosite:

[li]kokia kova ar DHB(DirectHitBattle) ar b-daman invasion[/li]

[li]kurioje vietoje vyks[/li]

[li]kiek raundu bus ir kiek maksimaliai laiko kovosite. Kai viska pasirinksite spauskite „a“[/li]

[li]iš tiek kiek sutikot žmonių galite pasirinkti kas būsit, o paskui prieš ką kovosite. Kai renkatės kas būsite arba prieš ką kovosite galite pasirinkti jų b-damanu išvaizda(pvz. ar „Colbat Blade“ ar „Colbat Saber“). Kai viska pasirinksite galėsite kovoti ir laimėti 😀 [/li]

Apibendrinimas, Vertinimas.

Žaidimas tikrai geras. Labiau skirtas atsipalaiduoti. Jei norite patikrinti savo sugebėjimus galite kovoti B-daman invasion. Grafika bloga. Valdymas tai tik kovose, nebent kelių mygtukų spaudinėjimą vadinate valdymu.

Muzika, Garsai: 5

Klausant atsibosta.

Istorija: 7

Įdomumas 8. Tikroviškumas 6. = 7

Valdymas: 6

Įdomus, lengvas.

Grafika: 6

Kaip to meto bloga, kaip GBA gana gera. 

Žaidžiamumas: 9

Įdomu žaisti.

Peržaidžiamumas: 10

Jis nepereinamas, taigi gauna gera pažymį.

Dirbtinis intelektas: 3

Lengva jį aplošti.

Bendras: 6.6