Apžvalga iš žurnalo PC Gamer Nr. 2008/12

Autorius: XAN

Atsakymas į klausimą, ar gali epizodiškai išleidžiami nuotykiai būti sėkmingi, tik vienas — žinoma!“. Padovanojusi linksmuosius Semą ir Maksą, Telltale Games dabar siūlo nemažiau šmaikštų Strong Bad‘s Cool Game for Attractive People, sukurtą pagal animacinius filmus iš www.homestarrunner.com. Jei dar nežiūrėjai, imk ir padaryk tai dabar.

Boksininko pirštines ir meksikietiškų imtynių kaukę dėvintis pagrindinis veikėjas Strong Bad iš gerbėjo gauna el. laišką, kuriame jo klausiama, kodėl, taip nemėgdamas veikėjo Homestar Runner jis neiškaršia šiam kailio. Strong Bad, nenorėdamas sugadinti savo kaip blogiuko reputacijos, nutaria sugriauti Homestar Runner gyvenimą.

Homestar Ruiner yra toks pat lengvas, kaip Sam & Max epizodai, tačiau, pasirodo, kiek ilgesnis. Trukmę ilgina įvairios šalutinės užduotys, žemėlapyje išslapstyti daikčiukai, be to, atliekant įvairias užduotis kyla Strong Bad reitingas. Be bokso su gyvatėm, žaidime bus ir komiksų paišymo, ir veiksmo ir netgi sėlinimo scenų. Net keista, kaip šitiek daug užima vos septyniasdešimt megabaitų. Labiausiai patiko, kad įveikus žaidimą suteikiama galimybė toliau tyrinėti pasaulį, nereikia pradėti žaidimo iš naujo, norint atskleisti visas paslaptis.

Navigaciją žaidimo pasaulyje pagerina žemėlapis, kuriame vaizduojamas vietas gali susistumdyti kaip Tau patinka. Žemėlapyje net mažiausiam žemės lopinėliui skirta piktograma, taigi tikrai nesijausi gaištąs brangų savo laiką vaikščiodamas iš vienos vietos į kitą. Taip pat SBCGFAP (vien jau žaidimo pavadinimo trumpinys kaip skamba!) turi sudėtingumo lygius (nesu tikras, ar tai reikalingas dalykas), rodančius, kaip dažnai aplink esantys veikėjai ar pats Strong Bad užsimins apie tai, ką toliau reikėtų daryti.

O jau vitamino C tai gavau keleriems metams — visi veikėjai tokie juokingi ir taip šauniai įgarsinti… Žaisti verta jau vien tam, kad pamatytum, kaip Strong Bad pertraukia kitus veikėjus pradėdamas šnekėti. Jeigu kiti keturi epizodai bus tokie pat linksmi kaip pirmasis, Strong Bad turės dar vienu aistruoliu daugiau.