Purvas, dūmai, zvimbiančios kulkos ir skausme skestantys tavo komandos draugai. Tai karas, kurį mums siūlo dar karta patirti kompanija ,,Activision‘‘. Vieno perkamiausio žaidimo visame pasaulyje ,,Call of Duty‘‘ naujausioji ,,Frančizės‘‘ dalis atkeliauja ir į naujos kartos konsolę ,,Xbox 360‘‘.

Su savimi žinoma pasiimdama ir dar didesnius ir intensyvius kovos lauko mūšius, bei begalės kitų atnaujinimų. Bet apie viską nuo pradžių.

Visų pirma ,,Call of Duty 3‘‘ istorija, kaip ir praeitose dalyse išliks tokia pati. Karas, karas ir dar kartą karas. Kur taikdariai po atkaklios kovos Normandijoje keliaus ir bandys išlaisvinti Paryžių, bei Berlina nuo nacių okupacijos. Tad žaidėjams tikrai neteks nuobodžiauti, o pasinerti į ištisus mušio laukus ir nenutrukstantį veiksmą.

Naujausioje ,,Call of Duty‘‘ dalyje mes ir vėl turėsime rinktis už ką žaisti. Šį kartą mums bus pasiūlyta rinktis tarp Amerikos, Didžiosios Britanijos, Kanados ir Lenkų kariuomenių. Su kuriomis mums teks pereiti išties nemažą nacių užvirtą košę.

Šiuo atveju žaidimo grafika ir vėl pateiks gan malonius vaizdus mūsų akims. Nes karo lauko vaizdai atrodys labai realistiškai ir manau pakerės ne vieną žaidėją. Atsinaujinusi ,,Call of Duty 3‘‘ grafiką, pasiūlys puikiai detalizuotą aplinką, veikėjų animaciją ir sprogimus. Viskas atrodys išties gražiai. O šio žaidimo kūrėjai sako, kad tai bus pats stipriausias karas, kada nors tik buvęs.

Režimas keliems žaidėjams suteiks galimybę patekti į šį karą 24 žaidėjams. Kuriame žaidėjai galės išbandyti ir transporto priemones, kaip motociklus, tankus ir visureigius.

Beje, į žaidimą buvo įdiegtos ir kitos naujovės, kaip, kad pagerintas fizikos varikliukas, kuris leis jums lengviau įveikti priešą pasinaudojant savo komandos draugų priedangą. Bet po jos įsitikinkite ar priešas tikrai nukautas, nes kitaip galite būti nukautas jus. Nes niekados negalite žinoti ar priešas tikrai neliko gyvas po jūsų puolimo.

,,Call of Duty 3‘‘ vis dar išlieka pagrindiniu konkurentu kompanijos ,,EA Games‘‘ sukurtiems ,,Medal of Honor‘‘ žaidimams. Ir manau dar ilgai tokiu išliks, bent jau iki ,,Medal of Honor: Airborne‘‘ pasirodymo.

Taigi trečiasis, kupinas veiksmo, bei sprogimų ,,Call of Duty 3‘‘ pasirodys ne tik naujos kartos konsolėse, bet ir PS2, Xbox ir PSP. Kaip bus su PC versija – vis dar lieka neaišku, bet tikėkimės sulaukti ir jos.

Konsolei ,,Xbox 360‘‘ šį žaidima numatoma išleisti šių metų lapkričio 7 dieną.

xbox.com, games.lt