Nedidelė čekų komanda (dabar jau išaugusi kelis kartus) 1999 metais išleido H & D ir tikrai nesitikėjo, kad jų produktas susilauks tokios didžiulės sėkmės. Ne,aišku,žaidimo pardavimo fenomaliu negalima laikyti,bet kad jis pateisino visus lūkesčius,tas tiesa.

Kaip bebūtų,bet pirmosios vietos europos PC topuose šį bei tą liudija. Kūrėjai iki pat šios dienos sako,kad projekto sėkmė juos taip nustebino,jog ilgą laiką jie negalėjo atsipeikėti nuo šoko būsenos. Būtent būdami tokios būsenos jie pradejo kurti antrąją žaidimo dalį. Problema yra ta, kad antroji žaidimo dalis turi sukelti ne mažesni ažiotažą, negu jo pirmtakas.

To dabar ir sieke Illiusion Softworks ir leidėjai. Nieko blogo aš čia nematau. Tai labai normalus žingsnis. Kitas reikalas, kad čekų kūrėjai spaudos koferencijoje paskelbė,kad žaidimas skiriamas plačiajai auditorijai, todėl daugelį žaidimo aspektų teko truputį supaprastinti.

Dabar vyrauja mintys, kokie pakeitimai galejo įtakoti šį produkta. O juk tikrai nesinori gauti squad-based tactical buble gum shooter,ar ne? šio žaidimo, kurime buvo naudojamas Insanity 2 varikliukas. Bet laikui bėgant buvo nuspresta jo atsisakyti ir naudoti naują LS3D,kurio pagalba šios kompanijos buvo sukurtas Mafia: City of lost heaven.

Išties H&D atrodo tikrai neblogai ir puikiai seka savo pirmtako pėdomis. Be abejones,pakeitimų susilaukė ir fizinis modelis, kas panašiuose žaidimuose yra pakankamai svarbu. Tai žaidėjams padeda suteikti realizmo atmosferą, versenčia žaidejus be galo susižavėti.

Kas musų laukia žaidime

Visu pirmą misijos savo apimtimi tapo didesnės. Strateginė žaidimo puse tapo labiau juntama.Tiesa sakant, čia gali kilti problemų del jūsų komandos narių,valdomų, elgesio.

Pirmajame H&D programinis modulis, atsakantis už kovos draugus, stebino savo neišbaigtumu, primindamas spalvingų kovinų vienetų iš Warcraft vaizdus. Kompanija Illiusion Software pasirupino šia užduotimi ir padarė taip kad musų pavaldiniai daugiau nekrės juokų.

H&D veiksmas, kaip ir pirmojoje dalyje viksta 1941-1945-aisiais metais.Tik žaidimo geografija rimtai patiks. Dabar misijos vyks Šiaurės Afrikoje ir Birmoje, o ne tik senajame pasaulyje. Atsirado ir naujo tipo pastatų, apie kurios tiesa sakant mažai žinau. Bet as tikinu kad liudėti tikrai neteks. Žaidimo grafika išties puiki ir detali tad isigija šį žaidima tikrai nenusivilsite.

Trunks