Įžanga

Apie šį žaidimą nebuvau net girdėjas kol ThE_m00n neužsiminė apie jį. Šiek tiek apie jį pasidomėjau apie jį. O pažiūrėjus kaip žaidžiamas žaidimas su PS3 ir XBox360 konsolėmis Youtube.com tinklalapyje esančiuose filmukuose, jis mane tiesiog sužavėjo. Todėl, kai tik jis išėjo, aš ilgai nesvarstęs nusipirkau.

Pagrindinis veikėjas

Žaidimo pagrindinis veikėjas yra Altair. Jis yra geriausias žudikas brolijoj su vienu aukščiausiu rangu. Bet kai jisai „susimovė“ svarbiausioje jam duotoje misijoje ir per jį žuvo vienas žudikas jis yra pažeminamas iki mokinio lygio. Darydamas misijas tu tą rangą keliesi atgauni savo daiktus, o vėliau net naujų gauni.

Garsai

Garsai, puikūs: visas tas kardų žvangėjimas ir visa kitą… Tiesiog nuostabu!.. bet tobulėt dar yra kur…

Įvertinimas: 8

Grafika

Ji irgi puiki. Viskas labai detalu: visi miestai, žmonės… Geriausia tai, kad ir namai ir žmonės iš tolo nepasidaro kokie ūkanoti ar išblukę (jei ne prasčiausia grafika žaidi). Žmonės visi skirtingi: kiekvienas turi savų ypatybių ir aš asmeniškai neradau vienodų. Yra tik panašūs (pavyzdžiui: barzdelė pridėta, lūpų storis skirtingas…). Viskas labai detalu, bet manau, kad 10 balų galima duot tik tada kai viską pralenkia. Crysis šiuo metu yra geriausios grafikos mano favoritas.

Įvertinimas: 9

Valdymas

Valdymas, jis visai nesunkus tik kartais „užknisa“ bėgant visu greičiu jis pradeda bėgt į siena o kol jis nulipa tave miesto „apsauga“ prisiveja ir vėl nuo pradžių bėgimas kol atsiplėši.

O šiaip perprasti žaidimo valdymo technika nesunku užtenka vos pirmosios misijos kuri yra kaip aukštesnio lygio apmokymai. Patį mūsų veikėją „Altair“ ir jo judesius visus labai nesunku išmokti viršuj dešiniam kampe paspaudus dešinį pelės mygtuką ta schema pasikeičia, bet vis tiek mygtukai lieka toj pačioj vietoj pvz. shift mygtukas būna kairys, o kairys pelės mygtukas dešinys. Kaip ir sakiau pirmam šios pastraipos sakinį.

Įvertinimas: 7

Dirbtinis intelektas

Dirbtinis intelektas, matosi, kad prie jo nemažai padirbėta. Jei ateina apsauginis pavėlavęs ir ten guli lavonas jie vaikšto su kardais ratais ir ieško tavęs. Žmonės panikuoja pamatę kai tu kovoji su apsauga, o drąsesni stovi ir žiūri bet po vieno apsauginio mirties ir tie išsilaksto. Tiesiog puiku, nepriekaištingas intelektas.

Įvertinimas: 10

Extra

Nieko ekstra naujo čia nėra nebent fizikos dėsniai tokio žanro žaidime kaip pavyzdį prince of persia žaidimą. Ten gali lakstyt sienom nenukritęs (kas realybėj neįmanoma) o čia koki metrą pabėga jis siena ir jam reikia jau už ko nors kabintis tai gali būti langas, bet koks architektūros iškyšulėlis. Nes kaip ir sakiau nieko tokio ypač naujo nebuvo..

Įvertinimas: 7

Ar pastebėjote?

Nežinau ar jūs atkreipėte į tai dėmesį bet vienintelio „Altair“ kairys bevardis pirštas yra nukirstas? O ant kitų žudikų to nėra manau tai rimčiausia loginė klaida šiame žaidime.

Kiek girdėjau iš draugų, kad jam tą vidurinįjį pirštą nukirto, kad „hiden blade“ galėtu išlįsti.

Dar viena „spalvinga asmenybė“ yra tas daktaras kuris tave vis varo į „animus“ aparatą jis vardu Daktariukas (na aš jo vardo tiksliai nežinau). Jo tikslas iš tavo minčių nuskaiti tavo žudiko DNR ir atrakinti informaciją kurios jam reik. Yra ir kitas būdas jį paguldyt į komą bet taip ilgiau užtruktu. Jo moto toks: žudikai keitė pasaulį bet ne per toli nuėjo, o aš bandau jų darbą pratęst. Bet vėliau paaiškėja (tiksliau daktariukas tau pasako), kad „templarai“ dar dabar egzistuoja ir tuos eksperimentus daro jų užsakymu.

Peržaidžiamumas

Jokių naujų pabaigų šitam žaidime nėra, bet jį perėjus vis dar galima po pasauli lakstyt, po miestus apsauga žudyt ir visa kitą (tik taikinių nėra).

Kaip atrodo žaidimo misijos?

O dabar viena misija kaip pavyzdys.

Mūsų taikytis taikinys yra Viljamas.

Reikia atlikti slapta tyrimą.

Taigi aš atlieku viena iš tų trijų apžiūru (galima daryt ir visas šešias)

Padėjau to pačio tikėjimo žmogui, ir jis papirko apsauginius, kad jie nestovėtu ir nesaugotu tų vartų.

Kitas įėjimas yra per apleistą bokštą (antras įėjimas).

Kitus du trečdalius tyrimo atlikau tipiškai „picpocket“ ir „evesdroping“ per juos paaiškėjo, kad reikės pabėgti pilies bokštais. Tada nuėjau pas „bureu“ lyderį. Jis pakalbėjo ir davė man plunksną. Kadangi aš žinau kur Viljamas (pažymėta GPS).

Bėgu tiesiai pas jį kaip ir žadėjo man padėjo ir susitarė, kad varu nesaugos.

Aš įėjau tas Viljamas pakalbėjo nuėjo kaip visada. Aš iki jo pasalūniškai praslinkau ir kai atėjo žudymo minutė aš nušokau ir pradėjau kautis su gauja apsaugos apsauga krenta vienas po kito kaip ir mano gyvybių padalos. Bet likus porai padalų aš vis dėlto jį įveikiu ir pabėgu stogais, palaukiu kol nuslops alermas. Kai nuslopsta aš išlipu iš šieno kupetos ir bandau prisikasti iki „bures“ kai pagaliau prisikasu jis mane pagiria ir leidžia pabūti pas jį kol bus ramu.

Išvados:

Šio žaidimo labai ilgai laukiau ir kai jisai buvo išleistas jis patvirtino visus mano lukeščius. Tikrai vertas dėmesio žaidimas. Kai kurie sako, kad jis pradeda kartotis, bet, kad ir kartojasi tie trys tyrimai ir žudymas visa visa tai lengvai neatsibosta (bent jau man).

Labai linksma tuos apsauginius lupt, stogais laipiot, ir visi žaidimą pakartot.

Bendras įvertinimas: 8.2