Prieš dvejus metus sukurtas žaidimas Age of Empires sulaukė didelio dėmesio žaidimų pasaulio arenoje. 2002 metais pasirodė nauja šio žaidimo versija: Age of Empires: The Age of Kings (AOE II).

AOE II veiksmas vyksta V-XV amžiuose (viduramžiuose). Šis viduramžių laikotarpis žaidime suskirstytas į 5 laikmečius: Tamsos (Dark), Vidurinįjį (Middle), Feodalų (Feodal), Imperijos (Imperial) ir Ramsčio imperijos (Post-imperial).

Žaisdami Age of Empires II, jūs įsiliesite į istorinių įvykių sūkurį pajusite tikrą tų laikų atmosferą, mūšių scenas.

Šiame žaidime norėdami išgyventi jūs privalėsite rinkti gamtos teikiamas gėrybes, kurias sudaro auksas, akmenys, mediena ir maistas. Visos šios gėrybės reikalingos statyti pastatams, didinti gyventojų (darbininkų) skaičių, taip pat didinti savo kariuomenei, be kurios šiame žaidime jūs neišsiversite.

Age of Empires II žaidime yra galimybė iš 13-os tautų pasirinkti sau patinkančią. Kiekviena tauta turi savo stiliaus architektūrą, savo karinius ar kitokius privalumus. Tad prieš pasirinkdami vieną ar kitą tautą siūlau pasiskaityti apie vienos ar kitos tautos privalumus ir trūkumus (tam yra speciali lentelė, kurioje yra aprašyta kiekviena tauta).

Kad žaidimas būtų tikroviškesnis jame yra diplomatija, kurios pagalba sumokėjus priešui gali su juo sudaryti paliaubas. Taip pat yra ir sąjungininkai bei neutralūs veikėjai, su kuriais galima plėtoti prekybą.

Age of Empires: The Age of Kings yra galimybė žaisti keliese vietiniu tinklu ar per modemą.

Pabaigos žodis. Tai tikrai puikus žaidimas, kuris žaidėją įtraukia į viduramžių pasaulį. Tad kiekvienam žaidimų fanui siūlau įsigyti šį šaunų žaidimuką, nes jis tikrai to vertas.

Manniac