Tačiau visiškai neteisingų irgi gavau vos kelis. Dažniausiai pasitaikantis variantas du teisingi, bet neteisingi ir vienas visiškai teisingas atsakymas. Kaip taip gali būti? Kaip ir žadėjau, užskaičiau visus atsakymus kurie nesutapo su mano sumanymu, bet buvo logiški ir pagrįsti. Tiesa, tokių atsakymų leidau turėti ne daugiau nei vieną, kitaip tariant burtų traukime dalyvavo per 30 žmonių kurie du atsakymus parašė visiškai teisingai, o trečiąjį atsakė teisingai, bet ne taip kaip buvo sugalvota.

Taigi pirma pasakysiu teisingus atsakymus.

Pirmasis paveiksliukas yra apie vaiduoklių medžiotojus, tad jis yra tiesioginė nuoroda į „anti–ghosting“ funkciją. Dauguma jūsų į šį klausimą atsakėt teisingai, nors buvo ir spėjimų, kad jis simbolizuoja lengvą „macro“ komandų iškvietimą ar „chat“ valdymo funkcijas.

Antrame paveiksliuke Nigerio (tokia valstybė) vėliavos fone pirštas spaudžia mygtuką. Vos keli žmonės į šį klausimą atsakė teisingai. Dažniausiai spėliojote, kad trys spalvos reiškia keičiamus programuojamų mygtukų sluoksnius. Dar buvo spėjimų, kad klaviatūrą konstruoja, cituoju, „juodžiai“, arba kad ji juoda kaip „Nigeris“. Rasistinę pakraipą turinčių spėjimų žinoma neužskaičiau.

Dar buvo žmonių supainiojusių vėliavas ir pamaniusių, kad tai Indijos vėliava. Iš to plaukė skirtingi atsakymai apie programavimą ir mygtukų ištvermę milijonams paspaudimų. Tokius atsakymus užskaičiau, juolab kad spėjantys apie paspaudimus buvo ypač arti tiesos.

Iš tikrųjų tai užduoties esmė labai paprasta. Reikėjo rasti vėliavą ir paskaityti apie Nigerį. Jame dabar gyvena šiek tiek daugiau nei 15mln. žmonių, jei kiekvienas jų paspaustų tą patį klaviatūros mygtuką, jos „nenumarintų“. Antras paveiksliukas buvo užuomina į 15mln. paspaudimų, tai yra minimalus kiekis, kurį atlaikys kiekvienas „Shift“ mygtukas.

Trečiame paveiksliuke visų dėmesį prikaustė granata ir „Battlefield“ žinomumas, tad savotiškai keista kiek daug neteisingų atsakymų sulaukiau, nors klausimas paprastas. Tai paveiksliukas iš pirmosios „Bad Company“ dalies, kurioje viską valdė auksas. Auksas valdo ir „Steelseries“ gaminius. Daugumos šios kompanijos įrenginių jungtys yra paauksuotos.

Atsakymus, kad auksas simbolizuoja turtus kuriuos susikrauna „Steelseries“ užskaičiau kaip neteisingus, nes jau ką, ką, bet kainos ir kokybės santykį jie išlaiko proto ribose. Atsakymus, kad klaviatūra skirta šaudyklėms, užskaičiau kaip teisingus, nepaisant to, kad ji yra universali. Taip pat užskaičiau visus bandymus įsiteikti ir atsakymus tipo „šita klaviatūra yra tikra bomba žaidėjui“, „Šypsenelė demonstruoja mano veido išraišką kai laimėsiu“ ir t.t.

Taigi, nepaisant fakto, kad iš daugiau nei 100 dalyvių atrinkau vos 30, random.org pirštu dūrė į vieną iš tų kurie viską atsakė teisingai. Tikrai nuoširdžiai sveikinu sCinix tapus naujuoju „Shift“ savininku, štai jo siųsti atsakymai:

„Pirmoje nuotraukoje yra vaiduoklių medžiotojas. Jis simbolizuoja „Shift“ anti–ghosting funkciją. Taip pat yra galimybė, kad jis susijęs su prikabintoje nuotraukoje matomu vaizdu. Būtent toki vaizdą galima pamatyti skaitant „Shift“ apžvalgą.

Antroje nuotraukoje simbolizuojamas mygtuko paspaudimas. Tai pabrėžia, kad kiekvienas „SteelSeries Shift“ klaviatūros mygtukas gali atlaikyti 15 milijonų paspaudimų.

Trečiosios nuotraukos fone matomas auksas. Šis taurusis metalas buvo naudojamas paauksuojant klaviatūros jungtis. (Neatmetu galimybės, jog paveikslėlyje matoma granata reiškia, kad ši klaviatūra – tikra bomba)“.

Dėkoju visiems dalyvavusiems, tai buvo vienas tų konkursų kurio eiga ir atsakymų skaitymas suteikė daug malonių akimirkų ir man. Gyvenime kažkaip jų ima trūkti, kai vis turi atiduoti kažkam daiktus, kurie pačiam patinka.

Už įsteigtą prizą dėkojame „Baitukui“.