Šiame trumpame straipsnyje meginsiu apžvelgti kaip žmonės reaguoja į telefonus.
Atrodo gan paprasta, ar ne?Tačiau pasigilinus gaunasi tikrai daug!
Taigi, telefonai dabar tapo labai įprastas dalykas, tiesa sakius, yra žmonių kurie be jo, kaip be rankų.Dabar telefonus įsygyti paprasta kaip 2×2.Tiesiog su tėvais(jeigu neesi pilnametis) nueini į telefonų saloną, jie pasirašo sutartį, o tu vėpsai į vitrinį ir žiūri žiūri kokio nori. Tačiau į ką yra atsižvelgiamą? Išvaizdą, funkcijas, ar senas, storį, ar atlenkiamas?..

Į šį klausimą manau niekad neprieisim vieningos nuomonės, tačiau turiu šokią tokią praktiką draugų rate, ir tarp vaikinų išeina, kad labiausi žiūrį į garsą ir kamerą. Merginos, na…Labai įvairiai, dauguma į grožį. Žinoma, nemanau, kad kasnors atsisakytų ir pigaus, bei funkcialaus telefono. Tik manau dauguma pamirštą jo tikrąją paskirtį! Susisiekti! Dabar man susidaro įspūdis, kad jis naudojamas kaip koks MP3. Taip pat, kai kasnors įsigiją naują telefoną, visi tik ratu apspitą žmogų ir sako:
-Duok man pažiūrėt.
-Ne, duok man.
-E, duok man.
Po poros minučių, kai telefonas pereina komisiją pasigirsta nuosprendis, dažnai tai neprisklauso nuo pačio telefono, greičiau nuo jo šeimininko(jeigu jis „kietas“ mažų mažiausiai telefonas normalus, jei ne, na).
Tačiau aš manau, kad telefonas gali pasakyti ir žmogaus asmenybę! Juk tai daiktas reikalaujantis priežūros, tačiau šitame tėvai beveik nesikiša. Ir ką gi mes matome? Jeigu jo šeimininkas tvarkingas, dažniausiai toks ir telefonas būna, niekur jo nedaužo, nebrūžina ir stengiasi neišmesti, tai žmogus kuris vertina sunkiai tėvų uždirbtus pinigus.

O jeigu telefonas apdaužytas, suskaldytas?Na, tai reiškia, kad jo šeimininkas „negeras“, nerūpestingas žmogus. Retai tokie susimąsto apie pinigus ir kaip jie sunkiai uždirbami. Kad ir mano klasiokas, daužo telefoną(neblogą), ir kai aš paklausiu kodėl jis taip daro, jis tik atsako:
-Ai, atsibodo man šis telefonas, šita sudaužysiu, mama naują nupirksiu.
Žinoma, būna tokių atvejų kai telefonai būna sudaužomi netyčiomis, paslįsti ant ledo, arba „draugai“ atema ir žaidžią. Nors pastarasis atvejis įvyksta gan retai. Taip pat, būna „užuomaršų“ kurie palieka telefonus gerai pasiekiamoje vietoje ir jų augintiniai juos apkramto, tai gali rodyti išsiblaškimą.


Taigi tiek šiam kartui, tikėkimės neprailgo laikas kai skaitėte.