Naujienos

Šį kartą didesnių straipsnių nėra. Vyrauja trumpi pranešimai iš įvairių sričių. Keletas įdomiausių: Lietuvoje jau galime įsigyti kišeninį projektorių, žinoma, kokybe jis įprastiems neprilygsta, bet vis šis tas. Pasirodo, siųsti „spamą“ nebenaudinga – ant kabliuko užkimba tik vienas iš 12,5mln. žmonių.


Viršelio tema

Čia vėl nešiojamųjų kompiuterių testas. Testuojami kompiuteriai, turintys 15,4 colio ekraną ir kainuojantys nuo 2200 iki 3000 litų. Tarp užsienio gamintojų produktų – ir lietuviškos įmonės pavadinimas. Tai AcmeBook, tiesa, jis užėmė tik šeštą vietą iš devynių. Tame pačiame straipsnyje trumpai aprašomi nešiojamųjų kompiuterių tipai bei jų privalumai ir trūkumai.


Technikos testai

Šį kartą skiltis trumpa- vos vienas puslapis. Lyginamas įprastinis kietasis diskas su SDSD atitikmeniu. Pirmoji vieta teko naujai technologijai – SSD, nors persvara beveik niekinė: 0,2 balo. Kaip pagrindiniai testo nugalėtojo trūkumai įvardijama maža talpa ( 8 GB ) ir itin didelė kaina.


Programų testai

Šį kartą tiriamaisiais objektais tapo vaizdo apdorojimo programos. Atkreipiamas dėmesys į funkcijų gausą, paprastumą, ir aišku, kainą. Teste dalyvavo ir nemokama programa: „Vista Movie Maker 6“. Nereikia stebėtis, kad ji užėmė paskutine vietą. Atskirai tiriamas programų darbas su HD kokybės vaizdais. Tam net sudaryta atskira rezultatų lentelė.


Pagalba

Tema – nuotraukų tvarkymas. Trumpai aprašomi esminiai dalykai, o didžiąją teksto dalį užima instrukcijos kaip naudotis nemokama „Pisaca“ programa. Išsamiai aprašytas nuotraukų kelias nuo išorinės laikmenos iki patalpinimo internete.


Žaidimai

“Fallout 3“ apžvalga. Tai veikiau ne apžvalga, o instrukcijos, ką reikia daryti, kad išgyventume pasaulyje. Vardijamos žaidimo pasaulio grėsmės ir kaip nuo jų apsisaugoti. Vargu, ar žaidimo nežaidžiančiam žmogui tai bus įdomu. Galutinis įvertinimas daug mažesnis, nei žaidimų portalų vidurkis: 7,65


Audio / Video / Foto

Naudingos bei nenaudingos fotoaparatų funkcijos. Vertinimo nepateikta, bet informacija suskirstyta į skiltis. Iš to tampa aišku, kad pirkėjas pats turėtų atsirinkti jam reikalingus dalykus ir atkreipti į juos dėmesį.


Rinka

Straipsnis pavadinimu „ Kaip išsirinkti vaizdo plokštę“. Ji skirtas nepatyrusiam skaitytojui ir yra pažintinio pobūdžio. Suprantamai ir aiškiai įvardijami skirtumai tarp skirtingų produktų, bendrai apibūdinami kriterijai, į kuriuos reikia atsižvelgti renkantis šį svarbų kompiuterio komponentą. Paaiškinama kam reikalingos galingiausios vaizdo plokštės ir integruoti atitikmenys. Šalia straipsnio pateikiamas perkamiausių plokščių topas. Keista, tačiau pirmoje vietoje prieš penkerius metus išleista GeForce FX5200.