Yra tokių dalykų kuriuos pamatęs kiekvienos srities entuziastas tiesiog išsilydo. Jeigu tai būtų automobilių pasaulis, tai būtų kaip minimum Dodge Viper ar bet kuris legendinis amerikietiškas Muscle automobilis. Mados guru taip veikia naujausia Dolce & Gabbana kolekcija, aišku ne ta, kur Gariūnuose už „pidisą“ pardavinėjama. Žinokit aš ką tik pajutau tokį jausmą. Tam pakako, jog kurjeris pro duris įneštų „nuliovą“ technikos šedevrą – PC Power & Cooling Silencer Mk III maitinimo bloką.
Amerikiečių kompanija PC Power & Cooling nėra tokia popsinė ir ant kiekvieno kampo minima bendrovė, kaip Corsair, Cooler Master, Enermax, Seasonic, ar kitos. Taip greičiausiai yra dėl to, kad kompanija siūlo tik gaminius skirtus ne paprastiems mirtingiesiems, o ištikimiausiems kompiuterių entuziastams, kurių tarpe kompanijos vardas yra labai dažnai linksniuojamas. Tačiau paminėjus tai, jog PC Power & Cooling yra populiariosios OCZ nuosavybė viskas ir mažiau besidomintiems skaitytojams pasidaro kur kas aiškiau. Pažvelgę į OCZ siūlomų maitinimo blokų liniją joje nerasime aukščiausios klasės blokų. Nors tokie blokai, kaip ZX serija yra skirti investicijų negailintiems ir galios ištroškusiems entuziastams, tačiau tai ne tai, ką būtu galina pavadinti pačiais pačiausiais.
Na o patys geriausi blokai yra patikėti PC Power & Cooling gamybai. Nors ji, kaip ir didžioji dalis bendrovių, ir nėra blokų platformų gamintoja, tačiau siūlo modifikuotus ir dėl to išskirtinius sprendimus. Pasiknaisioję po kompanijos istoriją randame daug įspūdingų pasiekimų – pirmasis procesoriaus aušintuvas, pirmasis 1000W galios maitinimo blokas, pirmasis SLI sertifikatą turintis maitinimo blokas. Taigi pasigirti kuo kompanija tikrai turi. 2007 ją įsigijo IT pasaulio gigantė OCZ ir kaip minėjau ji paskirta aukštesnės klasės blokų gamybai. Deja iš PC Power & Cooling liko tik PC Power, nes aušinimo įtaisų ji jau nebegamina.
PC Power & Cooling siūlo pakankamai nedidelę maitinimo blokų įvairovę. Pagrindinis jų gaminys Silencer Mk III serijos maitinimo blokai. Yra užsilikusių ir senesnių serijų modelių, tačiau šiuo metu pagrindas yra būtent pastaroji. Nors serijų yra nedaug, Silencer Mk III yra labai plati. Prasideda ji 400W, 500W ir 600W modeliais. Visi trys yra gaminami populiariosios Seasonic, ir pasižymi 80 Plus Bronze efektyvumo standartu. Stipresnių modelių gamybai buvo pasirinktas kitas gamintojas – Super Flower. 750W ir 850W galios maitinimo blokai pasižymi 80 Plus Gold efektyvumo standartu, o galingiausiais 1200W agregatas pasižymi maksimaliu 80 Plus Platinum efektyvumu.
Super Flower platformos yra populiarios pasaulyje, bet Lietuvoje kol kas tai egzotika, nes dauguma kompanijos partnerių savo produktus Lietuvoje nepardavinėja, taigi šis blokas – tikra egzotika. Silencer Mk III maitinimo blokai išsiskiria ne tik aukštomis maitinimo specifikacijomis bet ir įspūdingu dizainu, kurį aptarsiu kalbėdamas apie išvaizda ir jungtis. Gamintoja panoro, jog Jūs, mielieji Games.lt skaitytojai, šį kartą susipažintumėte su 750W galios Silencer Mk III maitinimo bloku. Tad daugiau nepliaukšdamas niekų ir skubu jį pristatyti.
Pradžia
Pakuotė ir komplektacija
Baltas kaip sniegas maitinimo blokas slepiasi baltoje kaip sniegas dėžutėje. Jos priekis papuoštas šešėlyje esančiu bloko atvaizdu, jame nurodomos pagrindinės specifikacijos – galia, efektyvumas bei pažymima, kokio ilgio garantija yra suteikiama. Galinėje dalyje nieko naujo – detaliai aprašomos detalesnės bloko specifikacijos. Šone randame informaciją apie esančias maitinimo jungtis.
Atidarę pakuotę viduje randame ne tik bloką ir jam skirtus modalinius kabelius. Čia taip pat yra net du AC maitinimo laidai, FDD adapteris, keturi varžtai, penki laidų zip’eriai, maišelis nepanaudotiems modaliniams laidams laikyti, vartotojo vadovas, bei garantinė informacija. Komplektacija yra netgi šiek tiek perpildyta ir tai mane išties maloniai nustebino.
Pirmą kartą tokio tipo varžtus matau pridėtus prie maitinimo bloko – jų nereikės veržti atsuktuvu, galėsite pritvirtinti tiesiog ranka be papildomų įrankių. Dažniausiai tokie būdavo sutinkami tik kompiuterių korpusuose. Pirmą kartą teko sutikti ir atjungiamą FDD maitinimo laidą, tačiau tai aptarsiu aprašinėdamas jungtis. Tuo naujienos nesibaigia – čia kaip ir minėjau yra du AC kabeliai. Be abejo kyla klausimas kam jie skirti. Vienas iš jų įprastas AC kabelis, kitas JAV tinkantiems lizdams. Kam JAV skirtas lizdas reikalingas sunku pasakyti. Gal tam, jei planuotumėte išsikelti gyventi už Atlanto? O gal tam, kad nepamirštume iš kur kilęs blokas?
Pradžia
Išorinis dizainas ir jungtys
Tai be ne gražiausias kada nors mano matytas maitinimo blokas – visas baltas kaip gulbė, su idealiai priderintais juodais akcentais. Jis ryškiai išsiskiria iš pilkai juodos įprastų blokų minios. Ką čia kalbėti, juk vis tiek nepasakysiu to, ką galima tik pamatyti.
Bloko ilgis yra 18 centimetrų – tai pakankamai nemažai 750W galios modeliui, vėliau pamatysime kad ir bereikalinga ir skirta gerai išvaizdai palaikyti.
Ir tai dar nėra viskas, kas priverčią bloką atrodyti įspūdingu. O tas dalykas yra modalinės jungtys. Jos kišasi į apvalius nestandartinio dizaino lizdus, kurie atrodo tiesiog kietai, nieko čia daugiau ir nebepridėsi.
Montavimas nors yra visiškai kitoks, tačiau pats procesas niekuo perdaug neišsiskiria. Įkišus jungtį į reikiamą vietą terikia užsukti užtvirtinimą, kas yra labai malonus darbas. Penkių kontaktų jungtys skirtos Sata bei Molex kabeliams, na o ketuvių – vaizdo plokštėms pajungti.
Iš PC Power & Cooling bloko išeina trys jungtys. Pirmoji – 20+4 kontaktų motininės plokštės maitinimas na o antroji ir trečioji – aštuonių kontaktų centrinio procesoriaus maitinimo. Kaip ir kiekvieną kartą prisikabinsiu, kad į procesorių turėtų eiti tik viena jungtis, o kita geriau būtų atjungiama. Juk į daugumą vidutinės ir aukštesnės klasės motinių plokščių jungiasi aštuonių kontaktų maitinimas. Tiesa, visų šių kabelių ilgis yra labai yra didelis blokų privalumas. Procesoriaus maitinimo jungties ilgis siekia net 64 centimetrus, o tai džiugi žinia didesniųjų korpusų savininkams. Motininės plokštės jungties ilgis taip pat labai didelis – 62,5 centimetro.
Vaizdo plokštei maitinti skirti keturi modaliniai kabeliai. Visi jie užsibaigia 6+2 kontaktų jungtimi. Ji nuo maitinimo bloko yra nutolusi per 58 centimetrus, ko manai pilnai gana. Aišku, šešios PCI jungtys būtų geriau, bet keturios jungtys, 750W modeliui manau ne per blogiausias dalykas.
Tris kabelius PC Power & Cooling dedikavo Sata jungtims. Iš viso jų yra net dvylika, taigi nesunku suskaičiuoti, kad ant kiekvieno kabelio yra prikabintos keturios jungtys. Pirmoji yra už 40 centimetrų nuo bloko pradžios, o kitos išsidėsčiusios 15 centimetrų dydžio intervalais. Molex’ams skirtas kabelis yra visiškai identiškas, tik vietoj Sata jungčių randame 4 kontaktų jungtis. Prie vienos iš jų galima prijungti FDD adapterį.
Pradžia
Aušinimas ir efektyvumas
Silencer MK III blokas pasižymi pusiau pasyviu veikimo režimu. Tai reiškia, kad esant mažam elektros suvartojimui ventiliatorius nesisuks, o dirbti pradės esant tik pakankamai aukštom apkrovom Tačiau jis turi keletą labai įdomių niuansų, paverčiančių jį tikru tylos etalonu.
Pirmasis – ventiliatoriui paleisti reikalinga itin aukšta į komponentus einanti galia. Gamintojų teigimu ventiliatorius ima pradėti dirbti tik esant 50 procentų apkrovai. Tai yra išties daug, palyginimui, ankščiau testuotas Lepa blokas tai daro esant vos 15 procentų apkrovai. Aišku iš žymiai pigesnio modelio kažko kito tikėtis ir negalima, reikia džiaugtis, kad jis išvis fanless režimą turi.
Ir tai dar ne viskas, kuo šio bloko fanless režimas yra unikalus. Galinėje dalyje yra fanless režimo išjungėjas. Jeigu PSU ventiliatorius turi veikti kaip karšto oro ištraukėjas iš visos sistemos, arba jei nesisukantis ventiliatorius įvaro jums baimę, tiesiog įjunkite ventiliatorių. Tada vietoj to kad stovėtų, jis suksis 800 apsukų per minutę greičiu ir suksis iš esmės neskleisdamas garso.
Bloko vėsinimu rūpinasi 140 mm skersmens devynių sparnelių ventiliatorius. Tai yra Globe Fan sukurtas RL4Z B1402512H modelis, turintis rutulinis guolius. Esant maksimaliai apkrovai jis sukasi pusantro tūkstančio apsukų per minutę greičiu sukurdamas 102.4 CFM oro pralaidumą ir skleisdamas 34 dBa triukšmą.
Nors ir ventiliatorių priversti suktis yra sunku, tačiau net ir tai padarius blokas neskleidžia daug triukšmo. Na o superinis pusiau pasyvus veikimo režimas padaro jį idealiu pasirinkimu tylos entuziastams.
Norint naudoti fanless režimą, reikia pasiekti pakankamai aukštą efektyvumą. Blokas yra pažymėtas 80 Plus Gold sertifikatu. Tai reiškia, kad esant 50 procentų apkrovai efektyvumas 230V tinkle sieks bent 92 procentus, o jis visame 20% – 100% intervale nenukris žemiau 88% procentų ribos.
Nesusilaikiau nepatyrinėjęs kaip veikia aušinimo sistema. Paleidau kompiuterį dirbti maksimalia apkrova, tada iš tinklo jis ėmė 430W energijos. Ilgą laiką ventiliatorius nedirbo, bet temperatūrai bloko viduje pakilus iki 41,5 laipsnių (aplinkoje buvo kiek daugiau nei 23 laipsniai) ventiliatorius staiga ėmė suktis. Taigi arba bloko ventiliatorius yra valdomas termistoriaus, o 50 procentų apkrova tėra apytikslė vertė, arba ventiliatorius pradeda veikti priklausomai nuo tiekiamos galios, o termistorius veikia kaip apsauginė priemonė.
Pradžia
Žvilgsnis į vidų
PSU platformą gamino SuperFlower. Didžiausią jų siūlomų produktų dalį sudaro aukštos klasės maitinimo blokai. Nors tai Lietuvoje nežinoma kompanija tačiau pasiūlyti ką tikrai turi. O nežinomai mūsų šalyje būti jai priežasčių tikrai netrūksta, o yra netgi per akis. Ji čia ne tik nepardavinėja savo vardu gaminamo produkcijos, tokie pasaulyje puikiai žinomi ir Lietuvoje egzotiniai Super Flower partneriai, kaip NZXT, Rosewill, Kingwin, Akasa, ar Azza.
Bloke yra naudojama Super Flower Golden Green platforma. Ji sutinkama NZXT Hale 90, Rosewill Capstone bei, be abejo Super Flower Golden Green maitinimo blokuose. Lyginant su kitais šios serijos blokais, Silencer MK-III turi techninių patobulinimų, pavyzdžiui fanless režimas ar pan.
Iš karto patekęs į vidų nustebau. Bloko plokštė yra žymiai mažesnė už bloko korpusą. Taigi iš esmės maitinimo šaltinio ilgis galėjo būti mažesnis. Greičiausiai buvo nuspręsta, kad tai pakenks išoriniam dizainui ir dėl to buvo nepagailėta duoti daugiau erdvės. Daugumai skaitytojų tai nėra svarbu, tačioj dalyje mažųjų korpusų geriau būtų mažesnis variantas.
Blokas gali pasigirti LLC rezonansiniu keitikliu, kuris mažina energijos nuostolius. Paskutinis mados klyksmas maitinimo blokuose DC to DC konverteriai. Būtent tokie sumontuoti ir testams suteiktame gaminyje. Tai reiškia, kad 3,3V ir 5V linijos yra padaromos iš 12V srovės.
Bloko viduje – vien kokybiški Japonijoje pagaminti kondensatoriai, tai galioja tiek pirminei įtampų lyginimo tiek antrinei grandinei. Pagrindinis kondensatorius – 560μF talpos ik atlaikantis iki 400V potencialų skirtumą. Visus be išimties kondensatorius gamino Nippon Chemi-Con, visi jie atlaiko 105 laipsnių temperatūrą, Japonijoje pagaminti srovės lyginimo įtaisai turėtų tarnauti ypatingai ilgai.
Blokas turi OVP (apsauga nuo per didelės įtampos), UVP (apsauga nuo pernelyg žemos įtampos), OPP (apsauga nuo perkrovos), SCP (apsauga nuo trumpojo jungimo). Iš karto krenta į akis, kad trūksta OTP apsaugos nuo pernelyg didelės temperatūros. Blokui už 230 Lt – atleistina, bet dvigubai brangesniam – ne. Tiesa šį kart susilaikysiu nuo teisimo, kadangi pagal temperatūrų testus galima spėti, kad bloke gali slėptis termistorius, kuris gali daryti įtaką jo veikimui.
Pagrindine vienguba12V linija blokui gali būti tiekiama 744W galia, tai yra įprasta visiems aukštos klasės 750W modeliams. Ja galima perduoti 99,2 procentus galias, kas skamba idealiai. Detaliai galių pasiskirstymą linijose galite pamatyti čia:
Pradžia
Testai
Šį kartą vėl pagerinome testų sąlygas. Dabar rezultatus fiksuosime nebe dviem o terijom apkrovų konfigūracijom. Pirmuoju atveju matuosime sistemos su HD 7770 vaizdo plokšte duomenis, blokui esant budėjimo režime, antruoju jam esant apkrautam, na o trečiuoju – esant apkrautam ir naudojant elektros siurbelę Radeon HD 4870×2.
Testų sistema atrodo štai taip:
Intel Core i5 2500K @ 4.5 GHz centrinis procesorius
MSI Z68A-G43 (G3) motininė plokštė
2*4 GB Patriot G2 Series RAM
Sapphire Radeon HD 7770 Vapor-X/ PowerColor Radeon HD 4870×2 vaizdo plokštės
WD Caviar Blue 1 TB kietasis diskas
Taip pat pateiksime ir iš tinklo į bloką tekančios srovės galią. Šiuo atveju tai būtų 80W, 220W ir 430W. Tiesa, norint apskaičiuoti į komponentus tekančią srovės galią reikėtų priskaičiuoti ir energijos nuostolius.
Atlikus įtampos matavimus rezultatai atrodė štai taip:
PC Power & Cooling žada, kad pagrindinės trys blokų įtampos įtilps į 3%, kai ATX standartai numato leistinas 5% ribas. Akivaizdu, kad 5V linija yra silpniausia vieta bloko įtampų reguliacijoje. Tačiau nesupraskite manęs klaidingai – įtampa nėra per didelė, ji tik atitinka tai, ko galime tikėtis iš pakopa žemesnės klasės bloko, kuris vis tiek bus pakankamai geras.
Įtampų pulsacijos turėtų būti stiprioji šio bloko vieta. Mažos pulsacijos yra sveikiau tiek pačiam maitinimo blokui, tiek pačiai sistemai. Apie ATX standarto ribas išvis nekalbu, nes jos bus nutolę keliais kartais toliau, nei esami rezultatai.
Blokas palaiko griežčiausius EuP Lot 2013 buvimo budėjimo režime reikalavimus. Mes galime tai patvirtinti. Blokas vartojo vos 0,3W energijos, kai griežčiausi reikalavimai liepia neviršyti 0,5W. Taigi jei išvažiuodami prie ežero bloką paliksite „rozetėje“ – nedidelė bėda – elektros daug tikrai nesuvartos.
Pradžia
Išvados
Blokas sukurtas tiesiog taip, kad negalėtumėme prie nieko prikibti. Viskas iki mažiausių smulkmenų yra pilnai užbaigta, galima sakyti, jog nepataupyta niekur. Blokas reitinguotas darbui 50 laipsniu aplinkos temperatūroje, kas yra pats aukščiausias esantis standartas. 80Plus Gold efektyvumas taip pat tenkins reiklių pirkėjų norus. Išvaizda paprastai nėra tas faktorius kuris gali lemti maitinimo bloko pasirinkimą tačiau pasakykite, kaip galima atsispirti tokiam gražuoliui?
Fanless režimas taip pat yra bloko privalumas. Atvirkščiai nei kituose blokuose jo buvimą galima panaikinti, o jo aktyvacijos riba labai aukšta – aušinimas įsijungia pasiekus 50 procentų apkrovą. Sistemai su spartintu Core i5 2500K procesoriumi ir dviejų grafinių branduolių Radeon HD 4870×2 vaizdo plokšte žaidimų metu nepavyko jo išjudinti. Tam reikėjo pasitelkti specialias maksimalios apkrovos programas.
Na tačiau kaip apžvalgininkas privalau rasti ir kažką blogo. Neatjungiamas antrasis centrinio procesoriaus maitinimo laidas yra dalykas, dėl kurio man kyla klausimas, kodėl jie vis tingi padaryti modalinę jungtį? Aišku, tai yra nereikšminga smulkmena, kuri renkantis produktą nieko nereiškia, bet klausimas „Kodėl?“ lieka neatsakytas. OTP apsauga kaip ir būtų svarbus dalykas tokios klasės blokui, tiesa gal būt tą reikalą gali išspręsti termojutiklis, kuris turėtų valdyti ventiliatoriaus veikimą.
Išmatuotos įtampos yra geros, tačiau 5V linijoje jos nėra labai geros. Nesupraskite manęs klaidingai – rezultatai nėra idealūs, tačiau būdingi geram vidutinės klasės blokui ir vis tiek yra toli nuo leistinų ATX specifikacijos ribų. Taigi nors jos rekordų ir nesumuš, tačiau rezultatai pakankamai geri. Iš šio bloko galime tikėtis ir gerų įtampų pulsacijų rezultatų. Taigi bendrai paėmus bloko DC kokybė yra pakankamai gera, to ir galima tikėtis iš tokios klasės modelio, ir dėl jos jokių problemų tikrai nekils.
Nors šiuo metu Lietuvoje esančios kompiuterinės technikos parduotuvės neturi testuoto modelio, bet jis jei čia būtų, kainuotų apie 450 litų. Dabar Lietuvoje sutinkamas tik 1200W 80 Plus Platinum monstras, kuris kainuoja du kartus daugiau nei mūsų turimas monstras. Patikimumas – kita stiprioji šio modelio pusė. Tai užtikrina ypač ilga 7 metų garantija. Lietuvos tiekėjai jos nenukarpo ir visa gali būti teikiama Lietuvoje, tad nereikės trankytis po Europinius RMA padalinius.
Konkurentų yra daugiau nei reikia – High end modelių brigada iš daugelio gerai žinomų gamintojų. Tai Corsair HX 750, FSP Aurum CM Gold 750 ar Antec HCP 750. Beje galingesnioji šio bloko versija jau guli ir ant mūsų stalo ir galiu pasakyti, kad Silencer MK-III, bet plačiau apie tai – netolimoje ateityje. Be abejonės nė vienas iš jų neturi tokio įmantraus dizaino. Nepriekaištingą reputaciją turintis bet Lietuvoje retai sutinkamas OEM gamintojas Super Flower padaro PC Power & Cooling bloką paverčia unikaliu pasirinkimu entuziastinės technikos rinkoje. Jei ieškote kokybiško ir funkcionalaus maitinimo bloko šioje kainų kategorijoje, mes sakome – verta.
Pradžia
35 Komentarai
Nesvarbus
Kas cia per zargonas atsirado? Zasibys, pydisas, nuliovas??? Is kokio tu kaimo? Eik i rusu bloga ir rasyk ten tokias nesmones…
dov3
vai vai vai kokie mes pikti :-/:-)
cidas
(Matas)
Is isvadu:“entuziastinės technikos rinkoje.“ Really? 🙂 Jis tikrai nera pozicionuotas sitai rinkai.
Benskishow
Maldauju, pasakykit, kad juokaujat. Cia elementari nepagarba kalbai yra, o jei manot kad kokie trylikameciai pamate piktesni zodi susidomes jusu straipsniu tai klystat.
dov3
Bet tu tai susidomejai jei jau uzejai, tai matyt veikia 😀
Mislius
Naujienose tokiems zodziams ne vieta. Ypac jei keliama i pagrindini puslapi. Tekste bent jau kabutese tie nuliovas, pidisas ir panasus sudas sudetas. Naujienos pavadinime zasibys… pasidomekit pradzioj jo reiksme, zasibysai jus.
Ndx
Jei gyventume JAV, kur kas antras blokas virškilovatinė platina tada gal ir sutikčiau, bet iš Lietuvos perspektyvos, kur dominuoja pusantro šimto litų verti blokai entuziatiniu Silencerį tikrai galima įvertinti. Ir šiaip žiūrint realiai tai blokas išties gali traukti daugelio galingų sistemų savinikų akį, aišku viskas priklauso nuo to ką laikysime entuziastais.
Affected
jei jau iki to ritames, tai gal geriau reikejo pavadinti „pysdiec koks ahujenas aparatas“
…
kokios mergaites bloge gal ir galima tokius dalykus laikyt toleruotinais, ne viesam naujienu portalui.
(Matas)
Gerai būtų, jei JAV kas antra PSU būtų virškilovatinė platina. Entuziastams skirtas PSU gali kainuoti tik 500 litų, bet šitas, net ir Lietuvos mąstais, nepasakyčiau kad yra toks. Realiai šis PSU tikrai geras ir kaina labai konkurencinga, tuo įsitikinom rimtuose testavimuose.
aiwaris
o man tai visai patiko tas Zašibys:Do tipo kalbininkai eikit jus na nepatinka neskaitykit:-]
predator14
Zasibys, kai man px ant tavo maitblokio
Orangutangiukas
Čia yra kaimo gaidžių žargonas. Nėr ko pykt ant tokių, ne jie kalti, kad juos taip išauklėjo kaime.
KuanTi
Ndx, kaip pas si maitinimo bloka reikalai su Haswell procesoriaus palaikymu ?
Mariushaaa
Eik tu n* ! Rimtai u*p*si su savo tuo “kaimu“… Kaime daugiau normalių žmonių išauga. Užtenka nueit mieste į maxima ar tiesiog praeit pro miesta ir išgirsi kaip 6-mečiai keikiasi, dar ir pamokyt galį tave naujų keiksmažodžių, visi miesto lepunėliai prisižiurėje ir prisižaidė veiksmo filmų/žaidimų ir niekada nepatyrė ką reiškia tikras darbas išauga kaip tu sakai „kaimiai“ o ne kaimas išaugina tokius.
Rimtai užknisai mane su savo tokiom nesmaonėm…
Ndx
Nežiania, kol kas tik su Enermax viskas aišku, kad palaikys visi house in modeliai.
Intel’is kalba kad gal būt motininės plokštėse gali būti disablintos C6/C7 fazės ir taip išvengta problemų, bet kol kas tai yra tik kalbos.
KuanTi
c6/c7 aisq ir seip visad atjungiu.
mastau ka geriau pirkti, enermax ar MK III.
Ndx
Koks enermaxas? Šiaip šiuo metu tik 1200W Platinum MK-III Lietuvoje yra
KuanTi
jap, maciau, kad tik 1200w pardavime.
is pradziu galvojau apie Enermax Platimax 1000W, bet nusprendziau, kad dvieju vaizduskiu nejungsiu ir uzteks Enermax Platimax 750w
Ndx
Geras pasirinkimas tik Enermax turi minusa – nera pusiau fanless režimo, nors iš kitos pusės enermaxo montuojami ventiliatoriai yra vieni geriausių