Apie keistus amerikiečių teismus jau seniai sklando legendos. Tačiau naujausias atvejis tikrai priverčia nusišypsoti – Kalifornijoje teismui įteiktas ieškinys, kurio autorius teigia turįs teisę valdyti daugumą didžiųjų JAV kompanijų. Argumentacija paprasta – jos jam priklauso pagal kinų dalybos sistemos I Ching principą.

Na taip, gal iš sergančių žmonių šaipytis ir negražu, bet šyptelėti į ūsą galima. Argumentacija įspūdinga. Shreepriya Gopalan teigia, jog ieškinyje minimos bendrovės neturi teisės veikti. Be to, jų vadovai ne va yra viso labo išgalvotos asmenybės kurios iš tiesų neegzistuoja. Visas kompanijas ne va sukūrė pats S. Gopalan, naudodamasis savadarbiu metafiziniu sluoksniu ir I Ching. O visos kompanijų paslaugos ir produktai, rašoma, yra jo kūrybingo proto vaisiai.

Ir pabaigai, žinoma, kompanijų į kurias taikosi I Ching guru, sąrašas: Microsoft, Wells Fargo, Chase Bank, Cable TV Network, CNN, NBC, ABC. Food Network, Toon, AMC, General Electric, McDonalds, Starbucks, Subway, Yahoo, Google, Sony, Capital One, Pfizer, Novell, Nordstrom, Macys, Saks Fifth Avenue, Chipotle, Noodles and Company, Taco Bell, Olive Garden, Burger King, KFC, Wendys, Dennys, Delta Airlines, Walmart, Sears, Pepsi, Coca Cola, Hersheys, Apple, Verizon, Cigna, AT&T, Dell, IBM, Accenture, Philips, Jeromes Furniture, Harpo Productions, Warner Brothers, Time Warner Cable, Tiffany & Co, Loreal, Ritz Carlton Hotels, ZipLip Inc, Trinuc LLC, Mascon Global, Encore Capital Group, Codonics and Enterprise Business Solutions.

IT bendrovių daug, tik štai Intel kažkaip nėra, o juk viena didesnių…