Mobiliesiems telefonams žaidimų, paremtų zombių šaudymo tematika nėra daug, todėl natūralu, kad siaubo gerbėjams šie žaidimai neįkainuojamas atradimas (reikia, dar turėti galvoje, kad tarp milžiniškos krūvos mobilių žaidimų surasti ką nors gero yra sunku). Vienas iš tokių žaidimų – „Zombie Infection“, apie kurį trumpai papasakos ši apžvalga.

Kaip beveik kiekvienas žaidimas, taip ir „Zombie Infection“ turi šiokį tokį siužetą. Pastarasis paprastas kaip 2×2… gal ir šiek tiek nuvalkiotas. 2011-ieji metai, Niujorkas, virusas išplito visame mieste ir daugumą žmonių pavirto gyvaisiais numirėliais. 3 išsigelbėjusieji bandys išgyventi šiame pragare.

Maloniai nustebino misijų skaičius. Jų yra 36-os. Kad nebūtų nuobodu, misijos vyksta įvairiuose vietose – nuo centrinio parko iki įvairiausių pastatų stogų. Dar vienas nustebinęs dalykas – tai grafika, kuri ko gero buvo viena detaliausių tarp žaidimų, skirtų Java mobiliesiems telefonams. Visi sprogimai, šūviai, kraujas atrodo nuostabiai.

Žaidime naudojama įdomi taikymosi sistema. Pastebėjus priešą, žaidimas pats uždės ant jo taikinuką, kuris truputi judės ir eis žemyn nuo galvos iki kojų. Šūvis į galvą pasmerktų zombį mirčiai, tačiau, jei nespėsite pataikyti jam į galvą, o pašausite pvz. į koją, jis pargrius, ir pradės pulti šliauždamas. Be to tam, kad susiorientuoti, ar greit zombis žus, taikinukas pakeis spalvą priklausomai nuo zombiui likusios gyvybės dalies:
[li]Žalia – zombis sveikut sveikutėlis.[/li][li]Geltona – pusė gyvybės. Tai reiškia, kad zombis dar gali lengvai judėti.[/li][li]Raudona – po kelių šūvių (priklausomai nuo ginklo) zombis turėtų būti pasiųstas anapilin.[/li]
Čia nežaisite komandoje. Nelakstysite po tris. Jums teks skintis kelią vienam, kas kiek laiko pasikeičiant ir išgyvenant kito veikėjo istoriją.

O koks gi žaidimas be bosų? Jų bus du. Kiekvienas turės savo silpnąsias vietas. Ir netgi kartais reikės pasukti galvą, kaip juos nušauti.

Kiekvienoje misijoje rasite išmėtytų vaistinėlių, kurios padės išgyventi nuo zombių atakų. Viena vaistinėlė atkurs maždaug 2/3 sveikatos.

Ginklų įvairovė? Ji yra, o žinant mobiliųjų telefonų galimybes bei madas, tikrai yra didelė: pradedant pistoletais, įsibėgėjant dvivamzdžiais, o baigiant kelių rūšių automatais bei pridedant sunkiuosius ginklus gauname puikų ginklų arsenalą, kuriuo tikrai nebūtų gėda bet kam taškyti zombius.

Visą žaidimą galima pereiti per maždaug 4 valandas. Tai tikrai didokas laiko tarpas mobiliajam žaidimui. Lyg to maža būtų, žaisti buvo taip smagu, kad sunku net patikėti, kad gali būti dar geresnių zombių šaudyklių mobiliems telefonams nei ši!

Pakalbėjus gražiai apie žaidimą, reikėtų šiek tiek ir pasisakyti apie jo minusus. Vienas iš didžiausių „Zombie Infection“ trūkumų – tai monotonija. Maždaug po 45 minučių viskas pradeda šiek tiek atsibosti, tačiau netikėtai situacija pasitaiso. Atsiranda tokių misijų, kurios kiek tik įmanoma sumažina monotoniją. Pavyzdžiui, kartais tenka išgelbėti sveikuosius, sutaisyti kažkokį įrenginį.

Galutinis verdiktas? Žinoma, kaip be jo! Balą matote prie apžvalgos, bet jei Jums jis nieko nesako pasakysime tai žodžiais: Jei patinka šaudyti zombius, jums patiks, tačiau turėkite, galvoje, kad tik žaidžiant „Zombie Infection“ po truputį, žaidimas atsiskleidžia pilnu savo gražumu.