Susipažinkime su Azija

Ech… Jau praėjo 10 ilgų metų po pirmosios Age of Empies (toliau aoe) (pirmoji žaidimo dalis pasirodė 1997) žaidimo dalies. Per tuos ilgus 10 metų AoE spėjo užaugti ir tapti tvirtu, drūtu Age of Empires. Per tuos metus mes galima sakyti perėjome visą pasaulio istorija iki pat Amerikos įsikūrimo. AoE pirmojoje dalyje mums buvo pasiūlyta žaisti nuo pačio akmens amžiaus iki pat Romos laiku. 2-rojoje centrų Viduramžių erą. Ir štai 2005m. Buvo išleistas AoE3 kuris mums siūlė susipažinti su Amerikos įkūrimo istorija.

Dabar 2007 m. Išėjo jau 2-trasis AoE3 papildymas Asian Dynasties . Asian Dynasties įveda į tris naujas civilizacijas : Kinija, Japonija, ir Indija. Kiekvienas turės jo savą penkių misijų kampaniją, kiekvienas dengdamas skirtingus periodus istorijoje. Yra naujų žemėlapių, dengiančių Šilkinį Kelią, Borneo, Sibirą, ir daugiau. Jūs galite, žinoma, paimti bet kurį iš šitos Azijos civilizacijos ir žaisti juos susirėmime prieš kitą AoE III civilizacijos ant bet kokio žemėlapio. Jei jūs turite WarChiefs plėtimą, jūs galite žaisti prieš tą civilizaciją be to. Kiekviena iš civilizacijos žaidžia ganėtinai kitaip nuo vienas kito, taip pat kaip bet kokio ankstesnio Amžiaus Imperijų III žaidimo., Pavyzdžiui, japonai stato šventoves, o ne namus, kurie gali sukurti maistą, traukdami gimtąją gyvūniją ir augaliją. Dėl to fakto, jūs norite skleisti savo šventoves aplink žemėlapį, užuot jungęs į grupes juos kartu apsaugai. Indai turi mediena pagrįstą ekonomiką, tokiu būdu mediena – ne maistas – yra svarbesnė. Taip pat indai gali pakelti savo civilizaciją greitai, fakto dėka, kad kiekvienas iš jų naminių miesto krovinių atvyksta su laisvu kaimiečiu. Mes jau paminėjome kinus ir jų gebėjimą greitai pakelti jų gyventojus. Yra daug daugiau atsiskyrimo, bet raktas buvo, kad kiekviena civilizacija tikrai atneša naują žaidimo metodą. Ne stebėtinai, Azijos Dinastijos jaučiasi kaip Amžius Imperijų III sumaišytas su Nacijų Kilimo mažu kiekiu. Plėtimas yra beveik padarytas ir persiųs vėliau šiais metais.

Žaidimo techninė pusė

Žaidimo techninė pusė yra tikrai stipri nors grafika nelabai ir pakitus, tačiau ji yra tikrai gera ypač nuostabiai atrodo Kiniečių ir Japonų pastatai kurie išnyra į ekraną ,o kur dar nuostabios „budos“ statulos prie šventyklų . Iš garso gali suprasti liūdesį ir džiaugsmą. Pavyzdžiui, dauguma blogų vaikinų žaidime kalba su išpuikusiais, arogantiškais balsais, tuo metu, kai geri vaikinai yra linkę būti kuklesni ir išmintingesni. . Viskas yra tikrai aišku ir gražu. Tačiau istorinė pusė nėra tokia gera… Japonijos istorija buvo gera , bet tuo pačiu ir nuobodi , kaip ir PC GAMER jam skyrė 33% aš visiškai bučiau juos supratęs ji tiesioj buvo nuobodi ir net nuvalkiota Tikriausiai dėl to ,kad ji buvo vientisa tik karas ir nieko daugiau tik karas. Jokių siužeto posūkių. Klaidžiodami po Japonijos salą jie stengėsi išžudyti visus Shogun karius. Tik po to aš pamačiau visą groži ,nuo Kinijos imperijos prasidėjo visas smagumas dideli siužeto posūkiai ir karas kuris čia buvo daug smagesnis…

Nauji dalykai

Eksportas yra kita tvarkinga nauja mintis plėtime. Iš esmės, eksportas yra treti ištekliai, tai sukūrė jūsų darbuotojų automatically todėl, kad mažą procentinį dydį to, ką jie renka nukreipia eksporto kryptimi. Jūs galite pakelti savo eksporto normą į 5 ir 10 procentų, kuri didina sukaupimą eksporto, bet truputį trukdo jūsų ekonomikai. Tačiau, jūs galite tada panaudoti eksportą sujungime su konsulato pastatu, kad nupirktumėte ginklus ir net kariuomenes nuo to, kad ir koks Europos valdžia yra jūsų sąjungininkas. Mes panaudojome eksportą, kad nupirktume mažą Olandijos kariuomenę, užbaigtą pabūklais, papildyti mūsų Japonijos kariuomenę. Net geriau, ši Olandijos kariuomenė atvyko net nepaisant to, kad mes turėjome beveik maksimalų mūsų gimstamumo gebėjimą. Taip, jei jūs turite gyventojus 139 iš 140 gyventojų gebėjimo, šitos eksporto kariuomenės gali vis dar pasirodyti, ir jei padaryta teisė, jūs galite užvaldyti savo priešininką su vienetais. Kadangi jūs turite turėti Age of Empires 3, kad žaistumėte Azijos Dinastijas, jūs galite sukrauti Europos ir Azijos civilizaciją prieš vienas kitą susirėmime ar multižaidėjo būduose ant plačios žemėlapių įvairovės. Norėkite turėti Kinijos karius Naujojoje Anglijoje? Nueikite tam. Pusės atrodo palyginti gerai išlygintos net nepaisant to, kad jie skiriasi tuo, kaip jie žengia į priekį nuo amžiaus pasenti. Europiečiai yra linkę turėti technologinį pranašumą, nors Azijos civilizacijos yra linkę turėti skaitmeninį.

Man labai džiugu ,kad Age of Empires mums nesiūlo vien tik žaisti už akmens amžių, AoE nenustygsta vietoje ir leidžiasi per pasaulio istorija. Mano manymo AoE IV mums pasiūlys žaisti Rusų-Vokiečių valdymo laikais (tikriausiai pamatysime ir sovietine Lietuvą!), o galbūt pamatysime ir Afrikiečių dinastijas? Čia jau lieka spręsti patiems kūrėjams , bet faktas yra toks, kad AoE yra viena pirmųjų (o gal ir pirmoji) strategijų ir ne kiekvienas žaidimas gali pasidžiaugi ilgu net 10 metų besitęsiančia istorija ir nemanau, kad aš esu vienintelis šios serijos gerbėjas. Man asmeniškai tai yra geriausia strategija iš visų kada nors sukurtų strategijų, bet tai ir yra ir vienintelė mano žaidžiama strategija man asmeniškai kitos yra neįdomios ir lėkštos, o tai gal dėl to ,kad kitokių aš net nenoriu žaisti? Na gal . Ir gerai ,kad AoE kūrė ne Big Huge Games ,o Ilgametė „Age of Empires“ serijos kūrėja „Ensemble Studios“. Nors šis papildymas nėra toks, kokio norėtųsi, tačiau jis yra tiesiog puikus! “Ensamble Studios“ tiesiog nuostabiai padirbėjo (kaip ir visada) su šiuo žaidimu.

Išvada

Nors papildymas neprilygsta tikrajam originaliajam „Age of Empires III“, bet jis yra tikrai puikus papildymas, kurį privalo įsigyti kiekvienas serijos ir netik serijos gerbėjas. Siužetas įtraukia ir nepaleidžia iki pat pabaigos, po kurios tu pagalvoji : Noriu dar!!!!

Ir iš paskutiniųjų žodžių galima suprasti, kad tai dar ne viskas, kas mūsų laukia „Asian Dynasties II„ nes Indai dar nebaigė savo kovos dėl laisvės. Kūrėjai mums leido tai suprasti. O gal tai tik mano noras kažko daugiu? O daugiau tikrai bus jau anonsuotas kitas AoE specialiai DS konsolei. O PC turėtojai būtinai sulauks kitos žaidimo versijos telieka lauki… laukti…laukti…

Pirmasis įspūdis: 9 : Visada norėjau sužaist kampanija už Kiniją.

Įdomumas: 7 Ačiū Dievui, tik japonai buvo tokie nuobodūs.

Grafika: 8.5 Gražios budos statulos.

Garsas: 7.9 Norėtųsi kažko daugiau…

Valdymas: 8 Niekuo nepasikeitęs nuo pirmųjų dalių.

Galutinis: 8.3 Tikrai geras serijos pratesimas, nemažai naujovių, bet originalus AoE 3 buvo geresnis.