2019 sausio 18, penktadienis.   Games.lt naršo: 7   Registruotų vartotojų: 113195
              
El. paštas
Slaptažodis 
Prisimink  
  
Apie hardware
Ne taip seniai tokia techninės įrangos kategorija kaip nedideli nešiojami kompiuteriai, vadinamieji netbookai, nė neegzistavo - nedidelių nešiojamųjų buvo, bet kainavo jie baisingai daug. Viskas ėmė žaibo greičiu keistis po to, kai pirmąjį savo "Eee" šeimos narį pristatė ASUS.  (6)
2009-06-13, parašė VK
Užsukę į bet kurią rimtesnę internetinę parduotuvę, ties kiekviena preke joje neabejotinai rasime ir pirkėjų atsiliepimus. Jie neretai įdomus ir tikrai padeda nuspręsti, pirksime prekę, ar ne. Bet kartais jų tūkstančiai, o tai nebūtinai yra gerai.  (11)
2009-06-13, parašė VK
Ką gausime sumaišę technologijas, reklamą ir neįprastai plėtojamą istoriją? Amerikiečiai jau žino - būrius Džokeriu persirengusių Batmano fanų, bėgiojančių San Diego gatvėmis su išmaniaisiais telefonais rankose. Visi jie dalyvavo įtraukiančiame alternatyvios realybės žaidime (ARŽ).  (14)
2009-06-13, parašė VK
Pasakysiu banaliai - greitai bėga tas laikas. Dar ne taip seniai DDR3 tipo DRAM buvo tik kažkur laboratorijose ar nerealių turbintojų sistemose, o dabar jau tampa kasdienybe.  (11)
2009-06-06, parašė VK
Kažkurią dieną pagalvojau, kad nuolat save atnaujinti bandanti „Acrobat Reader“ programa mano kompiuteryje jau turi panašaus būdo kolegę – „Mozilla Firefox“ naršyklę.  (52)
2009-06-06, parašė VK
Kažkaip pramigęs "Facebook" populiarėjimo pasaulyje ir Lietuvoje metą, visgi vejuosi traukinį – susikūriau sau sąskaitą ir draugų ratas nejučiomis jau siekia pirmąjį šimtą. Smagu – matau, kas kuo domisi, kas ką įdomaus nuveikė. Be to, patogu – kadangi "Facebook" sėdi daug kas, nereikia blaškytis po kelias sistemas kaip „Klase.lt“, "LinkedIn" ar "Frype".  (10)
2009-06-06, parašė VK
Nenurimstantys "Google" nesustoja - gąsdinantį dydį pasiekusi kompanija toliau kuria naujas paslaugas, didelė dalis kurių atrodo tikrai įdomiai. Štai kad ir naujovė "Wave", kurią "Google" pradėjo testuoti.  (7)
2009-06-01, parašė VK
Nepaisant nuolat pasigirstančių skeptiškų rinkos dalyvių komentarų ir vartotojų nuomonių, netbook tipo nešiojamųjų populiarumas pastaruoju metu tik didėjo. Pasauliui kalbant apie ekonominę krizę, pirkėjai dėl objektyvių ir ne tik priežasčių vis mieliau renkasi netbookus vietoje įprasto dydžio nešiojamųjų. Proga sublizgėti pasinaudojo ir ne viena bendrovė, tradicinių nešiojamų rinkoje grojusi antru smuiku – keli vykę netbookai jų populiarumo piko metu ir štai, tavo pardavimai jau auga.  (8)
2009-06-01, parašė VK
Naujausias bandymas - gegužės 18 dieną startavusi paieškos sistema "Wolfram Alpha". Ji pavadinta pagal jos kūrėjo brito Stepheno Wolframo, kuris fizikos mokslų daktaro laipsnį turėjo būdamas vos 20 metų, pavarde.  (3)
2009-05-31, parašė VK
Praėjo jau kiek daugiau savaitė po to, kai "Intel" pelnė rekordinę baudą - už neleistinių konkuravimo priemonių naudojimą Europos Sąjungos rinkoje Europos Komisija kompanijai skyrė 1,06 mlrd. eurų bauda. Iš tiesų jos skyrimo faktas jau kurį laiką buvo akivaizdus, klausimų kėlė tik baudos dydis.  (27)
2009-05-23, parašė VK
Galima tai atidėlioti, gali to nereikėti, bet HD raiškos vaizdo era neišvengiamai artėja ir į mūsų kraštą. TV kanalų, tiesa dar nelabai tokių turime, jei neskaityti kelių nedrąsių kabelinių bandymų. "Blu-ray" filmų ar grotuvų irgi nelabai turim. Ir visgi tik laiko klausimas, kada kokybiškas HD ims keisti bei galų gale pakeis visokius DVD ir DivX įrašus mūsų namuose.  (5)
2009-05-18, parašė VK
Visiems kalbant apie ekonominę krizę ir jos padarinius knygų ir periodikos leidyba yra viena iš tų sričių, kurios kenčia bene labiausiai. Krenta pajamos iš reklamos, kas dominės IT ir susijusiomis temomis netekome "Kompiuterijos". Laikraščiai ir žurnalai aukštyn kanopomis virsta ne tik pas mus, bet ir anapus Atlanto bei žymioje viso pasaulio dalyje.  (5)
2009-05-16, parašė VK
Lietuvos kompiuterių parduotuvėse jau kurį laiką galima rasti "Compucase" ženkliuku pažymėtų korpusų. Kainos siūbuoja nuo nebaisių iki gana įspūdingų, pasirinkimas taip pat nemažas - siūloma bene kelios dešimtys korpusų variantų. Šiandien trumpai pažvelgsime, kas tai per įmonė ir susipažinsim su keliais tipiškais jos gaminiais.  (13)
2009-05-16, parašė VK
Pirmą kartą žmonijos istorijoje jaunoji karta žiniomis apie technologijas lenkia senąją. Taip šią savaitę vykusioje konferencijoje "Inovacijų diena" sakė "Microsoft" valdybos Europoje pirmininkas Janas Muehlfeitas. Gal ir tiesa, jei kalbėti apie tweetus, one.lt ir kitus dalykėlius, kad ir mobiliuosius telefonus. Priklauso ką laikysime technologijomis ir jų ateitimi.  (19)
2009-05-10, parašė VK
Kokia turi būti pelė, kad už ją negailėtume sumokėti pusės tūkstančio litų. Tokia mintis man natūraliai kilo išpakuojant Lietuvoje palyginti neseniai pasirodžiusią "Microsoft SideWinder X8", kuri parduotuvėse kainuoja apie 480 litų.  (12)
2009-05-09, parašė VK
Jau kažin kiek laiko visi spėlioja, kada gi sulauksime fantastų vizijos išsipildymo arba paneigimo. Būtent tos vizijos, kurioje kalbama apie universalias skaitmenines lenteles, pakeičiančias telefonus, kompiuterius, valdančias mūsų namus ir aplinką.  (9)
2009-04-30, parašė VK
Daugelis mūsų jau net nesistebime, jei kasdien užsukę į savo pašto dėžutę pamatome, kad laiškų yra, bet ką skaityti - ne. Elektroninio pašto šiūkšlių kiekis sparčiai auga ir mums kasdien siūloma pirkti "Viagros", maisto papildų ir kitų pikantiškų dalykėlių.  (40)
2009-04-30, parašė VK
Dar ne taip seniai lietimu valdomi mobilieji telefonai buvo panašioje padėtyje, kaip ir robotai-padėjėjai, už mus tvarkantys namus ir ruošiantys namų darbus - matyti tik fantastiniuose filmuose ir mokslo žurnaluose. Visgi nuo pat "iPhone" pasirodymo, nors jis ir nebuvo pirmasis lytėjimu valdomas mobilusis, šio tipo įrenginių daugėja labai mikliai - jau turbūt nėra nė vieno gamintojo, kuris nesiūlytų bent vieno-kito modelio, kurį reik baksnoti pirštu.  (22)
2009-04-26, parašė VK
Po puikaus „Windows XP“ pasisekimo, prastas palaikymas iš techninės įrangos gamintojų pusės bei nekoks įvaizdis apskritai pakišo koja „Microsoft“ operacinės sistemos „Windows Vista“ sėkmei  (19)
2009-04-25, parašė Blacknemo
Akylesni nesunkiai pastebės, kad įrenginį puošia ne "Linksys", o CISCO logotipas. Paaiškinimas paprastas - "Linksys" yra CISCO dalis. Pastaroji bendrovė turi ilgametę patirtį ir puikią reputaciją tinklo įrangos rinkoje. Po to kai ji nupirko "Linksys", CISCO logotipu imtos žymėti kai kurios produktų linijos, kaip taisyklė - išsiskiriančios įdomiomis savybėmis, kokybe.  (7)
2009-04-19, parašė VK
Naujienos: 1-20   21-40   41-60   61-80   81-100   101-120   121-140   141-160   161-180   »»