2019 sausio 17, ketvirtadienis.   Games.lt naršo: 2   Registruotų vartotojų: 113195
              
El. paštas
Slaptažodis 
Prisimink  
  
2018 lapkričio 22 d.
Naujienos
Populiariausi kompiuteriniai žaidimai šventiniu laikotarpiu
2018-11-22, parašė Žebenkštis, aplankė 2285

Artėjant didžiosioms metų šventėms, aktyvėja ir prekyba dovanomis. Jau daug metų įprastas kalėdines dovanas vaikams keičia modernios – populiariausius žaislus baigia išstumti naujausi kompiuteriniai žaidimai. Kompiuteriniai žaidimai vilioja ne tik jaunimą: jie sulaukia vis daugiau dėmesio ir iš vyresnės auditorijos. Sprendžiant iš pardavimų skaičiaus, jau aišku, kad tokių dovanų šiemet bus dar daugiau.

Įvairių metų statistikos duomenimis, lapkričio pabaigoje – gruodžio pradžioje žaidimų pardavimai visame pasaulyje išauga net keliasdešimčia procentų, lyginant su kitais metų mėnesiais. Tam įtakos turi tiek nauji žaidimų leidimai, kurių, kaip taisyklė, prieš šventes smarkiai padaugėja, tiek įvairūs šventiniai išpardavimai, kurie leidžia norimų žaidimų įsigyti gerokai pigiau nei įprasta.

Nauji žaidimai populiariausi

Vos prieš keletą savaičių startavo lietuvių sukurta žaidimų pardavimo platforma „Eneba“, kurioje žaidimai siūlomi ypatingai žemomis kainomis. Jos vadovas Vytis Uogintas teigia, kad prognozuoti šventinio periodo čempionus be galo sunku, tačiau jau dabar matomos kelios ryškios tendencijos.

„Kaip ir tikėjomės, geriausiai parduodame naujausius žaidimus, skirtus asmeniniams kompiuteriams – „Assassin’s Creed: Odyssey“, „Call of Duty: Black Ops 4“ bei „Football Manager 2019“. Nors šie žaidimai ir lyderiauja mūsų pardavimų tope, jiems ant kulnų mina ir senesni žaidimai, kuriems taikomos šventinio sezono nuolaidos“, – pasakojo platformos „Eneba“ vadovas.Pasak V. Uoginto, šventinis sezonas dar tik įsibėgėja, tad visai realu, kad žaidėjų ypatingai mėgstami seni žaidimai gali nesunkiai aplenkti naujus. Naujiems žaidimams įkandin seka tokie visiems puikiai žinomi favoritai kaip „Fallout 4“ ar „Grand Theft Auto 5“.

[Viso balsavo:0, Reitingas: 0]
Ankstesnis puslapisTik registruoti vartotojai gali komentuoti. Prisijunkite!
Naujienos pagal datą: