Saugok visus savo žaidimus vienoje vietoje - RAWG!
2018 lapkričio 18, sekmadienis.   Games.lt naršo: 5   Registruotų vartotojų: 113162
              
El. paštas
Slaptažodis 
Prisimink  
  
2018 liepos 11 d.
Naujienos
„Bandai Namco“ atidėjo „Code Vein“
2018-07-11, parašė Agnyz, aplankė 469

Rugsėjį pasirodyti turėjęs „Dark Souls“ įkvėptas atviro pasaulio veiksmo-vaidmenų žaidimas bus išleistas kitais metais, praneša kompanija „Bandai Namco Entertainment“.

Tradiciškai šis sprendimas grindžiamas noru skirti daugiau laiko žaidimo tobulinimui, idant šis pranoktų žaidėjų lūkesčius, po kuriuo paprastai slepiasi elementarus vėlavimas užbaigti darbus, bet šiuo atveju kaltininkas gali būti ir rugsėjo žaidimų išleidimo grafikas.

Balandį anonsuotas „Code Vein“ kuriamas „Unreal Engine 4“ varikliu kompiuteriams bei „Xbox One“ ir „PlayStation 4“ konsolėms.

Prieš tai šioms platformoms kartu arba atskirai rugsėjį būtų pasirodęs ne vienas populiarus ar laukiamas žaidimas nuo „Dragon Quest XI: Echoes of an Elusive Age“, „Spider-Man“ ir „NBA 2K19“ iki „Shadow of the Tomb Raider“, „Spyro Reignited Trilogy“ ir „Valkyria Chronicles 4“.

Kita vertus, „Code Vein“ irgi turi savo gerbėjų ratą. Pavasarį surengtame „PAX East“ festivalyje prie jo stendo nutįso ilgiausios žaidėjų eilės, nors jame taip pat figūravo tokie žaidimai kaip ilgai lauktas „World of Warcraft“ papildymas „Battle for Azeroth“.

Games.lt

[Viso balsavo:0, Reitingas: 0]Tik registruoti vartotojai gali komentuoti. Prisijunkite!
Naujienos pagal datą: