2019 sausio 17, ketvirtadienis.   Games.lt naršo: 6   Registruotų vartotojų: 113195
              
El. paštas
Slaptažodis 
Prisimink  
  
2018 sausio 28 d.
Naujienos
Pokalbių kambarys. Interviu su „Deadpool“ filmų aktoriumi Stefan Kapičić
2018-01-28, parašė Tagio, aplankė 3215

Praėjusių metų gruodį Vilniaus „Litexpo“ parodų rūmuose įvyko istorinis pirmasis „Comic Con“ renginys Baltijos šalyse. Dvi dienas trukusių pramogų metu lankytojai galėjo gyvai pamatyti „Star Wars“ filmų ir „Game of Thrones“ serialo aktorius ar susipažinti su „Sarah's Scribbles“ komiksų autore.

„Comic Con Baltics“ metu mes nukrypome nuo mums įprastų žaidimų ir taip pat pasinėrėme į žaidimų ir komiksų pasaulį. Bei, žinoma, nepraleidome progos pakalbinti vieno iš renginio svečių.

Serbų kilmės aktorius Stefan Kapičić šiuo metu yra geriausiai atpažįstamas kaip filmo „Deadpool“ personažas Kolosas – metalinis mutantas, kalbantis su ryškiu slavišku akcentu. Aktorių, kuris prasitarė esantis ir didžiulis Kauno „Žalgirio“ gerbėjas, paklausinėjome apie komiksus, filmus, X-Menus ir, žinoma, žaidimus.

Ar turite savo mėgstamiausią komiksais paremtą filmą?

Mano mėgstamiusias komiksų filmas? Na, galbūt tai yra „Sin City“, nes esu didžiulis Frank‘o Miller‘io gerbėjas. Taip pat labai mėgstu „Watchmen“. Jei manęs paklausti kodėl – tai yra du mano mėgstamiausi komiksai ir man labai patinka kaip jie buvo perkelti į ekranus. Tad mano atsakymas yra „Watchmen“ ir „Sin City“. Bet aš taip pat mėgstu ir „Marvel“ filmus, esu didelis jų filmų ir komiksų gerbėjas.

Ar buvo sudėtinga „Deadpool“ filmuose vaidinti Kolosą? Juolab, kad žiūrovai jau buvo pažįstami su šiuo veikėju, kuomet jį vaidino Daniel‘is Cudmore.

Sudėtinga nebuvo, nes mes sukūrėme visiškai kitokį Kolosą. Jis yra labiau atitinkantis komiksuose matomą veikėją. Cudmore yra puikus aktorius ir jis puikiai atliko vaidmenį, bet „Deadpool“ pasakoja naują istoriją kitoje laiko linijoje, kuri yra Tim‘o Miller‘io vizija. Aš kūriau savo Kolosą daugeliu atvejų. Kartu su Tim‘o vizija mes sukūrėme veikėją, kuris patiko gerbėjams ir sulaukė daugybės puikių atsiliepimų. Ir Jūs pamatysite daug daugiau šio Koloso ateityje.

Gal galėtumėte įvardinti smagiausią akimirką, kuri buvo nutikusi filmuojant „Deadpool“? Nesvarbu ar tai būtų pirmasis, ar antrasis filmas.

Smagiausia akimirką? Viskas yra smagu, kas pateko į galutinį filmą. O iš tiesų smagiausiai dalykas yra dirbti su Rayn‘u Reynolds‘u, kuris visuomet juokauja. O kai kurie jo juokeliai yra tikrai specifiniai ir aš negalėčiau jų atskleisti. [juokiasi]

Galbūt yra ir blogoji pusė filmuojant šiuos filmus?

Ne. Su „Deadpool“ tikrai ne, niekad nebuvo ir viskas, ką mes darome suteikia labai gerus pojūčius. [juokiasi]

Su kuriuo komiksų veikėju Kolosas turėtų atsidurti vienoje komandoje?

Hmm... Na, tai sudėtingas klausimas. Aš norėčiau ateityje pamatyti Kolosą kovojantį su Halku. Taip pat dirbti kartu su Kapitonu Amerika, ypač dėl jų sutampančio požiūrio į keiksmažodžius ir prašymo valdyti savo kalbą. Tad galbūt Kolosas ir Kapitonas Amerika būtų geri bičiuliai?

Jei galėtumėte pasirinkti bet kurį komiksų personažą, kurį norėtumėte suvaidinti?

Aš tikra norėčiau vaidinti Baudėją. Tai yra vienas iš mano mėgstamiausių komiksų veikėjų. Man jis patinka, nes yra labai žmogiškas. Todėl man labai patinka „The Punisher“ serialas ir kaip Jon‘as Bernthal‘as suvaidino šį veikėją. Dabar tai yra mano mėgstamiausias serialas.

[Viso balsavo:1, Reitingas: 1]
Ankstesnis puslapisTik registruoti vartotojai gali komentuoti. Prisijunkite!
Naujienos pagal datą: